Navigace po stránce

Víte, že ...

Sedmikráska (Bellis perenis) byla ve středověku často používanou rostlinou? V mnoha částech Evropy bylo zvykem mísit šťávu ze sedmikrásek s mlékem a dávat ji štěňatům. Psíci pak nerostli a zůstávali jako mazlíčci, které si paničky dávaly na klín. V homepatii je lékem první volby při poranění hlubokých tkání a po velkých chirurgických výkonech (podáváme v ředění 9 CH 3x denně 5 granulí). Je i výtečným lékem starých dělníků zahradníků, které bolí záda v bederní oblasti a také při poškození páteře u profesionálních řidičů (podáváme v ředění 15 CH 2-3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Závratě při cestování

Autor: Redakce

Dotazy, které od vás dostáváme, bývají velmi inspirativní a reakce čtenářů na doporučení našich odborníků nás vždy potěší. Máme pro vás dotaz čtenářky, který může být pro mnohé z vás užitečný a odpověď MUDr. Věry Budkové vám může pomoci s potížemi při cestování.

Ilustrační foto
Zdroj: Lucie Nestrašilová

Dobrý den, mám velmi dobré zkušenosti s homeopatickými látkami, vždy mi pomohly. Nemám žádného homeopatického lékaře a lék si vyhledávám na internetu. Hlavně jsou to léky na akutní a chronické záněty horních cest dýchacích. Dlouhodobě však trpím problémy při cestování autem. Strach přeroste do formy ataky, dojde ke svalovému napětí v oblasti šíje a následným závraťovým stavům. Můj muž jezdí velmi dobře, ale přesto, zvláště pak na dálnici, se dostávám do tohoto stavu, který následně vyústí v to, že si musím lehnout, mám závratě, zvracím, nemohu změnit pozici, stav se zhorší. Někdy trvá celý den. Tento stav je pro mě velmi omezující a ráda bych vyzkoušela vámi doporučená homeopatika. V pátek odjíždíme na prodloužený víkend, kde je připravený program, a já mám strach, že to nezvládnu. Poradíte mi? Děkuji.

Odpověď MUDr. Věry Budkové:

Dobrý den, doporučuji den před odjezdem večer a v den odjezdu ráno použít homeopaticky lék ACONITUM NAPELLUS 30 C 5 granulí v jedné dávce a dalších 5 granulí při usedání do auta. V den jízdy užijte COCCULINE tbl. 4krát 2 tablety denně. Můžete je užívat po hodině při jízdě autem, pokud Vám nebude dobře. Věřím, že vše proběhne k Vaší radosti. Dr. Budková

Velmi nás potěšilo poděkování i popis průběhu cesty s využitím doporučených homeopatických léků:

Vážená paní doktorko, chci Vám co nejsrdečněji poděkovat. Poprvé po dlouhé době jsem si díky Vámi doporučeným homeopatikům užila nejen jízdu v autě, ale zvládla jsem i bez problémů otočné hlediště v Českém Krumlově. Po závratích ani památka. Homeopatie je úžasná věda, nedám na ni dopustit. Jsem nesmírně ráda, že jsem objevila Vaši poradnu a že velmi rychle na dotaz odpovíte. Doposud jsem si léčbu vyhledávala pouze na internetu a nyní jsem šťastná, že vím o Vaší poradně, a určitě mi poradíte ještě lépe. Přeji Vám hodně vděčných pacientů, jako jsem já, a děkuji.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 15.7.2019 22:35

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze