Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Když potíže po léčbě černého kašle přetrvávají...

Autor: MUDr. Martina Holá

Příběh z ordinace lékařky MUDr. Martiny Holé vám napoví...

Ilustrační foto
Zdroj: www.hla-homeopatie.cz

Minulý rok byl u jednoho z mých pacientů diagnostikován černý kašel. Léčba i průběh onemocnění byly komplikovány jiným chronickým onemocněním. Ještě měsíc po antibiotické léčbě měl silný dávivý kašel a cítil se velmi unavený i vzhledem k lékům na tišení kašle, které užíval. Doporučila jsem přidat Droseru 30 C spolu se sirupem Drosetux. Po třech dnech jsme díky zlepšení kašle vysadili klasická antitusika a za dalších několik dní mohl jít do školy. Drosetux užíval ještě další dva týdny.

Letos v zimě ke mně přišel do ordinace jeho tatínek. Po virovém infektu jej v noci obtěžoval suchý, dráždivý kašel. Přes den byl zcela bez potíží i sportoval. Zkusil již několik léků na kašel (mukolytik i antitusik), ale nic nepomohlo. Jen strčil hlavu do ordinace: „Paní doktorko, co to bylo za sirup, co jste před rokem dala tomu našemu klukovi? Ten byl výborný." Odnesl si letáček na Drosetux a za týden poslal SMS: "Skvělé, kašel úplně přestal. Teď si budu pamatovat – Drosetux na drážďák od naší dr."

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

MUDr. Martina Holá

Autor: MUDr. Martina HoláPraktický lékař pro děti a dorost, homeopat

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 19.2.2020 19:27

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze