Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Kastrace! Co když rána dlouho hnisá?

Autor: Denisa Wawreczková

Do ordinace k nám přišla fenka po kastraci, která byla provedena na jiném pracovišti. Fenka byla v pořádku, ale postkastrační rána se ne a ne zhojit – stále hnisala.

Ilustrační foto
Zdroj: freeimages

Doporučili jsme proto klasický lék na chronické hnisání - Siliceu 15 C. Po dobrání 1 tuby léku se však stav zlepšil pouze málo. Protože se jednalo o ránu řeznou a o ránu po kastraci, nasadili jsme lék Staphysagria 15 C.

Již za dva dny se stav markantně zlepšil a rána se do týdne úplně zahojila. Po půlročním hnisání majitel považoval „ty bílé antiperle“ (takto majitel označoval homeopatické léky) za zázračné.

S podobnou situací jsme se setkali i u dvou koček. To už jsme nečekali tak dlouho a po týdenní léčbě Siliceou jsme nasadili Staphysagrii. Rány se v obou případech krásně zhojily.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Denisa Wawreczková

Autor: Denisa Wawreczkovástudentka veterinární medicíny, studentka Mezinárodní školy klinické homeopatie CEDH

Od malička směřovaly mé krůčky k léčení a ke zvířatům. Klasická medicína pro mě tvoří pevný základ, který velice ráda obohacuji o alternativní metody. Jednou z nich je i homeopatie. Jsem velmi ráda,že jsem díky HLA s homeopatií v kontaktu již jako studentka veterinární medicíny. Mým životním mottem je zůstat neustále otevřená novým poznatkům. Příroda má neuvěřitelné léčivé síly, jen je potřeba se jim odevzdat...

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 19.6.2019 07:30

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze