Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Kastrace! Co když rána dlouho hnisá?

Autor: Denisa Wawreczková

Do ordinace k nám přišla fenka po kastraci, která byla provedena na jiném pracovišti. Fenka byla v pořádku, ale postkastrační rána se ne a ne zhojit – stále hnisala.

Ilustrační foto
Zdroj: freeimages

Doporučili jsme proto klasický lék na chronické hnisání - Siliceu 15 C. Po dobrání 1 tuby léku se však stav zlepšil pouze málo. Protože se jednalo o ránu řeznou a o ránu po kastraci, nasadili jsme lék Staphysagria 15 C.

Již za dva dny se stav markantně zlepšil a rána se do týdne úplně zahojila. Po půlročním hnisání majitel považoval „ty bílé antiperle“ (takto majitel označoval homeopatické léky) za zázračné.

S podobnou situací jsme se setkali i u dvou koček. To už jsme nečekali tak dlouho a po týdenní léčbě Siliceou jsme nasadili Staphysagrii. Rány se v obou případech krásně zhojily.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Denisa Wawreczková

Autor: Denisa Wawreczkovástudentka veterinární medicíny, studentka Mezinárodní školy klinické homeopatie CEDH

Od malička směřovaly mé krůčky k léčení a ke zvířatům. Klasická medicína pro mě tvoří pevný základ, který velice ráda obohacuji o alternativní metody. Jednou z nich je i homeopatie. Jsem velmi ráda,že jsem díky HLA s homeopatií v kontaktu již jako studentka veterinární medicíny. Mým životním mottem je zůstat neustále otevřená novým poznatkům. Příroda má neuvěřitelné léčivé síly, jen je potřeba se jim odevzdat...

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 28.1.2022 01:05

COPYRIGHT © 2010 - 2022 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze