Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Je možné změnit typ postavy?

Autor: PhDr. Radana Poděbradská, Ph.D.

Mnoho žen se v životě smířilo s faktem, že mají typicky ženskou postavu, tedy širší boky a stehna a přestože se nejednou snažily tuto situaci změnit, nedařilo se...

Ilustrační foto
Zdroj: freeimages

Tuky do oblasti stehen a hýždí si naše tělo ukládá především pro období těhotenství a kojení. A právě v tomto období, jsou tukové buňky připraveny nashromážděný tuk uvolnit. Proto pokud to bude možné a podaří se vám v období těhotenství a kojení jíst zdravě a přiměřeně, ano, je možné si právě tehdy změnit typ postavy.

Pokud k vám tyto informace nedorazily včas, nevadí. Zkuste informovat své dcery, nebo kamarádky a jejich potomky. Zdravá strava v těhotenství a v období kojení může přinést i velký estetický efekt.

Pro ty, co už to nestihliy, mám také doporučení.

Většina vytrvalostních aktivit pro redukci hmotnosti se odehrává přes dolní končetiny. Proto tyto kromě ztráty tuku také svalově sílí. Hůře je na tom horní polovina těla, která obvykle pouze ztrácí tuk, ale svaly chybí. Redukujete-li tedy hmotnost, přidejte posilování horní části těla s lehkými činkami. Posílené ruce a trup zlepší estetický dojem z postavy, dorovnají širší boky a stehna.

Přeji krásné dny,

Radana

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

PhDr. Radana Poděbradská, Ph.D.

Autor: PhDr. Radana Poděbradská, Ph.D.fyzioterapeutka

 Jsem tělem i duší fyzioterapeut, který od roku 2005 rozšířil paletu svých možností v terapii o homeopatii. Mám velkou radost z toho, že mohu své děti a okolí často ušetřit užívání klasické medicíny a naopak podpořit "samoléčitelské" schopnosti, které jsou schované v každém z nás. V praxi se věnuji také předpisu tělesné zátěže u pacientů s obezitou a vzdělávání fyzioterapeutů.

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 5.12.2020 03:04

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze