Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Pacient - Jeřáb v ZOO

Autor: MVDr. Lýdia Čačková

Dnes pro vás máme jeden specielní příběh ze ZOO! Paní doktorka Čačková si s ním poradila skvěle.

Ilustrační foto
Zdroj: Wikipedia.org

Při každém kroku dělá levou nohou "vlaštovku" - zvedne ji daleko dozadu za sebe. Stav trvá přes půl roku od momentu, kdy přemísťovali zvířata do jiného výběhu a při manipulaci si ublížil.

Vyšetřením jsem neobjevila žádnou zlomeninu, ani poškození svalu. Dle všech symptomů se jednalo o poškození nervu. Nasadila jsem Hypericum perforatum 30 C do napájecí vody po dobu tří měsíců.

Zvíře se postupně zlepšovalo, vlaštovku dělalo nejdříve každý druhý krok, pak pořád méně.

Po třech měsících vada kroku vymizela úplně.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

MVDr. Lýdia Čačková

Autor: MVDr. Lýdia Čačkováveterinární lékař

K homeopatii jsem se dostala obklikou. Potřebovala jsem vyřešit svůj zdravotní problém a protože klasická medicína nepřinášela žádaný výsledek, tak mi kamarádka pomohla homeopatiky. Ačkoli jsem své první homeopatické zkušenosti sbírala se skepsí a pochybováním, nakonec mně homeopatika přesvědčili.

Homeopatii využívám jako pomocnou léčbu při běžné terapii. Mé pozorování mi ukázalo, že léčba s použitím homeopatik je rychlejší a efektivnější. Postupně rozšiřuji spektrum používaných léků a tak odhaluji další a další možnosti.

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 23.4.2019 18:52

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze