Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Pacient - Jeřáb v ZOO

Autor: MVDr. Lýdia Čačková

Dnes pro vás máme jeden specielní příběh ze ZOO! Paní doktorka Čačková si s ním poradila skvěle.

Ilustrační foto
Zdroj: Wikipedia.org

Při každém kroku dělá levou nohou "vlaštovku" - zvedne ji daleko dozadu za sebe. Stav trvá přes půl roku od momentu, kdy přemísťovali zvířata do jiného výběhu a při manipulaci si ublížil.

Vyšetřením jsem neobjevila žádnou zlomeninu, ani poškození svalu. Dle všech symptomů se jednalo o poškození nervu. Nasadila jsem Hypericum perforatum 30 C do napájecí vody po dobu tří měsíců.

Zvíře se postupně zlepšovalo, vlaštovku dělalo nejdříve každý druhý krok, pak pořád méně.

Po třech měsících vada kroku vymizela úplně.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

MVDr. Lýdia Čačková

Autor: MVDr. Lýdia Čačkováveterinární lékař

K homeopatii jsem se dostala obklikou. Potřebovala jsem vyřešit svůj zdravotní problém a protože klasická medicína nepřinášela žádaný výsledek, tak mi kamarádka pomohla homeopatiky. Ačkoli jsem své první homeopatické zkušenosti sbírala se skepsí a pochybováním, nakonec mně homeopatika přesvědčili.

Homeopatii využívám jako pomocnou léčbu při běžné terapii. Mé pozorování mi ukázalo, že léčba s použitím homeopatik je rychlejší a efektivnější. Postupně rozšiřuji spektrum používaných léků a tak odhaluji další a další možnosti.

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 19.8.2022 14:08

COPYRIGHT © 2010 - 2022 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze