Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Vánoční atmosféra

Autor: PhDr. Radana Poděbradská, Ph.D.

Čím si ještě můžete navodit vánoční atmosféru? Miluji vůni hřebíčku a pomerančů, vůni perníčků a cukroví a také koledy. K těmto tradičním vánočním přípravám ještě s dětmi doma vyrábíme vánoční přáníčka.

Ilustrační foto

Jak jsem zjistila, není to v některých domácnostech pravidlem a několika kamarádkám jsem tímto nápadem zpříjemnila chvilky s dětmi. Proto jsem se rozhodla napsat i pro vás, naše milé věrné čtenáře, jak jsme letos dělali přáníčka u nás doma.

Většinou volíme formát A5, přeložený formát A4. Vždy se snažím, aby se na výrobě podílely obě naše děti a z přáníčka je krásně vidět, co které dítko malovalo. :-) Základem je obvykle namalovaný vánoční stromek. Jeden rok jsme vystříhali zuby na okraji horního listu přáníčka a z druhé strany k němu domalovali voskovkou druhou polovinu stromečku. Obvykle využijeme i lepidlo a posypání třpytkami. Letos se mi podařilo koupit jedno „vykrajovátko“ na papír. Kolem dokola jsme tedy vykrájeli andílky a ty vykrojené jsme pak na tmavý podklad nalepili, vypadá to moc hezky. Možnosti jsou různé od nalepených kostiček barevného papíru, které jsou jako dárečky, až po kousky vaty, které imitují sníh. K podpisu jsme letos přidali dovnitř přáníčka kytičku vytvořenou z otisku prstu každého z nás.

Věřím, že společnými silami vymyslíte ještě řadu dalších věcí a nasmějete se u toho stejně jako my.

Přeji krásné předvánoční dny a pokud jsou pro některé hektické, určitě nezapomeňte na homeopatické léky
NUX VOMICA a ARGENTUM NITRICUM.

Vaše Radana

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

PhDr. Radana Poděbradská, Ph.D.

Autor: PhDr. Radana Poděbradská, Ph.D.fyzioterapeutka

 Jsem tělem i duší fyzioterapeut, který od roku 2005 rozšířil paletu svých možností v terapii o homeopatii. Mám velkou radost z toho, že mohu své děti a okolí často ušetřit užívání klasické medicíny a naopak podpořit "samoléčitelské" schopnosti, které jsou schované v každém z nás. V praxi se věnuji také předpisu tělesné zátěže u pacientů s obezitou a vzdělávání fyzioterapeutů.

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 10.4.2020 09:58

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze