Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Náš kocour má sexuální problém. Pomůžete?

Autor: MVDr. Miroslava Dousková

Mladý kocour plemene Mainská mývalí žijící v domácnosti, budoucí chovný jedinec s velkými sexuálními chutěmi. Tak začíná příběh z ordinace veterinární lékařky Mirky Menclové...

Ilustrační foto

Tento problém byl řešen aplikací hormonálního preparátu ve formě implantátů pod kůži, dochází tak k reverzibilní nechirurgické kastraci samce (poznámka: účinek na tlumení receptorů v hypofýze a tím pokles hormonů potřebných k tvorbě testosteronu a spermatogenezi). Po první aplikaci je neplodnosti dosaženo do 6 týdnů a trvá nejméně 6 měsíců. S tím jsou spojeny i všechny vedlejší účinky související s kastrací – zmenšení velikosti varlat, zánik penisové kosti, zvýšení příjmu potravy. Ustává značkování močí, výrazný pokles sexuálního chování jako je pojímání, pohlavní pud a páření. Tento proces je vratný a účinek preparátu pomíjí po 6 měsících. V tu dobu kocour dosáhne dospělosti a může být již uchovněn.

K nám přicházejí na každoroční očkování. Při klinickém vyšetření zjišťuji nevyvinutí sekundárních pohlavních znaků – jako mohutnost, osrstění v oblasti krku a výrazné zmenšení varlat. Po otázkách na majitele zjišťuji příčinu – předchozí aplikace implantátu. Kocour v té době již rok po aplikaci implantátu bez obnovy sexuálních funkcí.

Pro stimulaci pohlavního systému pořídili kočičí družky, které se pravidelně říjí. Kočky si vzájemně hrají, ale i když se pravidelně mrouskají a nabízí se mu, nemá o ně žádný zájem, jen o hru s nimi. Chovatelka je již mírně zoufalá.

Navrhuji očistnou kůru organismu pomocí homeopatik. K tomuto účelu výborně poslouží vzestupná řada Thuya occidentalis. Začneme s ředěním 9 C, podáváme 5 granulí 1x denně, vybrat celou tubu a poté ředění 15 C stená frekvence podávání, také vybrat tubu. Nakonec přejdeme na ředění 30 C 5 granulí 3x týdně, taktéž vybrat celou tubu. Po dobrání homeopatik přijít na kontrolu.

Již při užívání nejnižšího ředění se začalo postupně měnit chování, poté došlo k postupnému zvětšování velikosti varlat a i zvyšování zájmu o své kočičí kolegyně. Na kontrole jsme udělali komplexní homeopatickou konzultaci a nyní dostává kocour svůj konstituční lék. Tak už jenom čekám, kdy mi majitelka oznámí, že se jim povedlo první nakrytí.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

MVDr. Miroslava Dousková

Autor: MVDr. Miroslava Douskováveterinární lékařka

"Homeopatie mě oslovila už během studia na vysoké škole. V praxi se zabývám psy, kočkami, přežvýkavci a veškerou drobotinou co dorazí do ordinace. Homeopatie mi pomáhá v terapii buď samostatně nebo v kombinaci s klasickou medicínou. Je přínosem nejen pro mě a moji rodinu, ale také pro pacienty a potažmo jejich majitele."

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 19.6.2019 10:55

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze