Navigace po stránce

Víte, že ...

Sedmikráska (Bellis perenis) byla ve středověku často používanou rostlinou? V mnoha částech Evropy bylo zvykem mísit šťávu ze sedmikrásek s mlékem a dávat ji štěňatům. Psíci pak nerostli a zůstávali jako mazlíčci, které si paničky dávaly na klín. V homepatii je lékem první volby při poranění hlubokých tkání a po velkých chirurgických výkonech (podáváme v ředění 9 CH 3x denně 5 granulí). Je i výtečným lékem starých dělníků zahradníků, které bolí záda v bederní oblasti a také při poškození páteře u profesionálních řidičů (podáváme v ředění 15 CH 2-3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Nenechte si ujít novou knihu HOMEOPATIE A PERIMENOPAUZA!

Autor: Redakce

Vydavatelství Grada vydalo zcela novou knihu z edice CEDH od skvělé lékařky-homeopatky se specializací na porodnictví a gynekologii Christelle Besnard-Charvetové. Překlad knihy garantovala Homeopatická lékařská asociace. 

Ilustrační foto
Zdroj: www.grada.cz

Autorka, bývalá internistka a asistentka v nemocnicích v Lyonu, začala ve své soukromé praxi odhalovat účinky a význam homeopatie. Pracuje jako gynekoložka a zároveň přednáší homeopatii. Účastní se gynekologicko-porodnických kongresů, kde propaguje použití homeopatie ve svém oboru.

V knize se můžete dozvědět spoustu praktických informací o perimenopauze, tedy období, které menopauze předchází a kdy se již projevují výpadky funkce vaječníků (1–2 roky) a období jednoho roku po menopauze. Zjistíte, jak se perimenopauza projevuje, jaké jsou gynekologické patologie, s nimiž se můžete v období perimenopauzy setkat a v neposlední řadě se dočtete, jaké místo v lékařské péči o pacientky se symptomy perimenopauzy zaujímá homeopatie. Autorka se věnuje výhodám, ale i limitům homeopatické léčby při léčbě perimenopauzy. V knize nechybí ani konkrétní informace o homeopatických lécích, ředěných hormonech či symptomatických lécích. Zajímavostí pro čtenářky bude i popis vyšetřování ženy v perimenopauze a zvláštnosti terapeutického postupu v homeopatii.

Autorka se dotýká i tématu alopatické nehormonální léčby, alopatické léčby a pro dokreslení uvádí i několik klinických případů ze své dlouholeté praxe.

Knihu můžete zakoupit v běžné síti knihkupectví nebo přímo u vydavatelství na www.grada.cz.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 13.12.2019 17:34

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze