Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Pohankové sušenky se semínky

Autor: Anna Andrlová

Dnes pro vás máme recept od šestnáctileté studentky Anny na pohankové sušenky se spoustou zdravých semínek. Jednoduché, rychlé, snadné a dobré:)

Ilustrační foto
Zdroj: Anna Andrlová

"Tyhle sušenky jsou pro mě nejskvělejší! Mám je ráda, protože jsou ze samých dobrých surovin, které se dají snadno kombinovat. Je to ideální svačinka do školy", napsala nám Anna a poslala svůj oblíbený recept. Vyzkoušíte je také?

Ingredience:

1 hrnek pohankových vloček
1 hrnek pohankové mouky
1/2 hrnku vody
1/3 hrnku olivového oleje
1/2 hrnku sirupu z agáve
1 lžíče dýňových semínek
1 lžíče slunečnicových semínek
1 lžíče lněných semínek
1 lžíce sezamových semínek
plátky madlí na posypání
mák na posypání

Postup:
Troubu si předehřejeme na 180 °C. Smícháme všechny suché ingredience a k nim přidáme olej, sirup a vodu. Tvoříme kuličky, které dáváme na plech vyložený pečícím papírem. Posypeme madlemi, mákem a dáme péct na 15 minut.

Autorkou receptu je Anna Andrlová, autorka blogu www.life-with-food-ann.blogspot.cz

Máte také dobrý tip na skvělý recept ze zdraví prospěšných surovin? Pošlete nám ho na redakce@svethomeopatie.cz. Všechny zveřejněné recepty odměníme!

 

 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Anna Andrlová

Autor: Anna Andrlovástudentka, autorka blogu http://www.life-with-food-ann.blogspot.cz

 

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 3.6.2020 20:37

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze