Navigace po stránce

Víte, že ...

Pampeliška (Taraxacum) obsahuje vitamin A. List pampelišky obsahuje více betakarotenu než mrkev, rovněž květ je bohatý na karotenoidy. Obsahuje i vitamin B, C a D, který vedle pampelišky obsahuje z rostlin už jen kopřiva, petržel, oves, avokádo a houby. Při dnešních pokusech prováděných v Japonsku a USA na myších bylo pozorováno, že pampeliška působí proti rakovině a má vliv na imunitu. Taraxacum je rovněž výborný homeopatický lék na žaludeční a žlučníkové záchvaty a na bolesti hlavy žaludečního původu. Doporučuje se na jaře k detoxikaci jater a žlučníku v ředění 5 CH 2x denně 5 granulí.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Síťovaná radost:-)

Dobrý večer, mockrát Vám děkuji za velice cenné dárečky. Mamka mi dnes řikala, že jí to přišlo. Vracela se domů s kamarádkou a když otevřela poštu a viděla síťovku, až prý vykřikla radostí! 

 

Nedávno se s někým bavila a vzpomněla si na síťovky a říkala, že by ráda nějakou takovou měla.Takže jste se
krásně trefili. Tím nejcennějším dárečkem je samozřejmě knížka Homeopatie a sport. Alespoň pro mě je velice cenná. Mamka už si v ní taky našla, že by měla brát pravidelně Arniku kvůli svým problémům s cévami. 

Mockrát Vám děkuji, nečekala jsem tak bohatý dáreček.

Přeji Vám příjemný večer,

Martina Zaplatová
 

 

Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 21.7.2019 04:23

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze