Navigace po stránce

Víte, že ...

Sedmikráska (Bellis perenis) byla ve středověku často používanou rostlinou? V mnoha částech Evropy bylo zvykem mísit šťávu ze sedmikrásek s mlékem a dávat ji štěňatům. Psíci pak nerostli a zůstávali jako mazlíčci, které si paničky dávaly na klín. V homepatii je lékem první volby při poranění hlubokých tkání a po velkých chirurgických výkonech (podáváme v ředění 9 CH 3x denně 5 granulí). Je i výtečným lékem starých dělníků zahradníků, které bolí záda v bederní oblasti a také při poškození páteře u profesionálních řidičů (podáváme v ředění 15 CH 2-3x denně 5 granulí).

Reklama: Viburcol pro klidné dítě

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Síťovaná radost:-)

Dobrý večer, mockrát Vám děkuji za velice cenné dárečky. Mamka mi dnes řikala, že jí to přišlo. Vracela se domů s kamarádkou a když otevřela poštu a viděla síťovku, až prý vykřikla radostí! 

 

Nedávno se s někým bavila a vzpomněla si na síťovky a říkala, že by ráda nějakou takovou měla.Takže jste se
krásně trefili. Tím nejcennějším dárečkem je samozřejmě knížka Homeopatie a sport. Alespoň pro mě je velice cenná. Mamka už si v ní taky našla, že by měla brát pravidelně Arniku kvůli svým problémům s cévami. 

Mockrát Vám děkuji, nečekala jsem tak bohatý dáreček.

Přeji Vám příjemný večer,

Martina Zaplatová
 

 

Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 20.9.2018 10:52

COPYRIGHT © 2010 - 2018 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze