Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Letní soutěž o Dapis gel a nafukovací míč do vody

Autor: Redakce

Léto je čas pohody, koupání a opalování a se Světem homeopatie i čas jako stvořený pro soutěžení. Tak pojďme na to! :-)

Ilustrační foto
Zdroj: BOIRON CZ

Nyní máte možnost zasoutěžit si o užitečný přípravek nejen na léto - DAPIS GEL. A to není vše, výherci získají i nafukovací míč do vody.

Stačí, když nám pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku: "Na co se Dapis gel používá?". Vylosujeme tři výherce.

Ceny do soutěže věnoval výrobce Dapis gelu - společnost BOIRON.

Odpovědi zasílejte do středy 15.8.2018 do 12:00 hod. na e-mail: ivana@svethomeopatie.cz, do předmětu uveďte SOUTĚŽ – DAPIS.

Sledujte i Facebook Světa homeopatie. Pro naše fanoušky máme připravené další extra facebookové soutěže. Dejte nám svůj LIKE a nic vám neuteče! :-)

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 7.6.2020 10:42

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze