Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Reklama: Viburcol pro klidné dítě

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Letní soutěž o Dapis gel a nafukovací míč do vody

Autor: Redakce

Léto je čas pohody, koupání a opalování a se Světem homeopatie i čas jako stvořený pro soutěžení. Tak pojďme na to! :-)

Ilustrační foto
Zdroj: BOIRON CZ

Nyní máte možnost zasoutěžit si o užitečný přípravek nejen na léto - DAPIS GEL. A to není vše, výherci získají i nafukovací míč do vody.

Stačí, když nám pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku: "Na co se Dapis gel používá?". Vylosujeme tři výherce.

Ceny do soutěže věnoval výrobce Dapis gelu - společnost BOIRON.

Odpovědi zasílejte do středy 15.8.2018 do 12:00 hod. na e-mail: ivana@svethomeopatie.cz, do předmětu uveďte SOUTĚŽ – DAPIS.

Sledujte i Facebook Světa homeopatie. Pro naše fanoušky máme připravené další extra facebookové soutěže. Dejte nám svůj LIKE a nic vám neuteče! :-)

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 20.3.2019 14:33

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze