Navigace po stránce

Víte, že ...

Sedmikráska (Bellis perenis) byla ve středověku často používanou rostlinou? V mnoha částech Evropy bylo zvykem mísit šťávu ze sedmikrásek s mlékem a dávat ji štěňatům. Psíci pak nerostli a zůstávali jako mazlíčci, které si paničky dávaly na klín. V homepatii je lékem první volby při poranění hlubokých tkání a po velkých chirurgických výkonech (podáváme v ředění 9 CH 3x denně 5 granulí). Je i výtečným lékem starých dělníků zahradníků, které bolí záda v bederní oblasti a také při poškození páteře u profesionálních řidičů (podáváme v ředění 15 CH 2-3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Zastoupení české homeopatické školy na mezinárodní konferenci ve Spojených státech

Autor: Redakce

Ve dnech 28.-29. 6. 2014 proběhla v Los Angeles první mezinárodní konference klinické homeopatie organizovaná americkou pobočkou CEDH a mezi jejími aktivními účastníky nechyběli ani zástupci Homeopatické lékařské asociace (HLA).

Ilustrační foto
Zdroj: Mgr. Hana Konrádová

Paní doktorka Hana Váňová, praktická lékařka s 25letou praxí v homeopatii a současná prezidentka HLA, představila svůj příspěvek „Dva přístupy ke zjednodušení homeopatické preskripce“, který přinesl integrativní pohled na hledání příčin nemocí a jejich význam pro homeopatickou léčbu. V průběhu konference byl pro účastníky k dispozici také poster na stejné téma. Její příspěvek vzbudil ze strany kolegů mnoho pozitivních ohlasů, důkazem toho byly četné navazující diskuse o přístupu k homeopatické léčbě i o konkrétních kazuistikách z praxe samotných účastníků.

Konference, která se konala v centru známé kalifornské metropole, se zúčastnilo přibližně 200 lidí ze 17 zemí.

Díky svému mezinárodnímu zázemí a vysoké kvalitě všech odborných příspěvků se stala místem četných inspirativních diskusí, výměny cenných zkušeností i kontaktů, ze kterých bude dále čerpat i česká homeopatická škola pod hlavičkou HLA. Aktivní zastoupení na této události světového významu potvrzuje vysokou kvalitu vzdělávání i klinické praxe v homeopatii zastřešené odborníky Homeopatické lékařské asociace.

Mgr. Hana Konrádová

    

 

 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 4.6.2020 11:17

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze