Navigace po stránce

Víte, že ...

Pampeliška (Taraxacum) obsahuje vitamin A. List pampelišky obsahuje více betakarotenu než mrkev, rovněž květ je bohatý na karotenoidy. Obsahuje i vitamin B, C a D, který vedle pampelišky obsahuje z rostlin už jen kopřiva, petržel, oves, avokádo a houby. Při dnešních pokusech prováděných v Japonsku a USA na myších bylo pozorováno, že pampeliška působí proti rakovině a má vliv na imunitu. Taraxacum je rovněž výborný homeopatický lék na žaludeční a žlučníkové záchvaty a na bolesti hlavy žaludečního původu. Doporučuje se na jaře k detoxikaci jater a žlučníku v ředění 5 CH 2x denně 5 granulí.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

SOUTĚŽ UKONČENA_SOUTĚŽ O PŘÍRODNÍ KOSMETIKU KHADI

Autor: Redakce

Dnes pro vás máme novou soutěž s oblíbenými produkty KHADI, která souvisí s létem a sluněním...

Ilustrační foto
Zdroj: www.khadi-cz.cz

V sortimentu Khadi jsou i bylinné pleťové masky. Jsou sestaveny podle prastarých receptur ajurvédské medicíny. Jedna z masek se specificky hodí právě v období léta, a to maska Santalové dřevo. Santalové dřevo (Santalum album) představuje menší strom, ze kterého se získává pro kosmetické účely jak éterický olej, tak jemný prášek. Je vysoce ceněné a ajurvéda ho úspěšně používá mimo jiné proti pigmentovým skvrnám. Právě na tuto situaci se soustředí i Khadi pleťová maska Santalové dřevo.

Všechny pleťové masky Khadi jsou čistě přírodní, složené pouze ze sušených rostlin, éterických olejů a minerálů. Jsou nositeli certifikace BDIH – Kontrolovaná přírodní kosmetika. Naše soutěžní otázka zní:

Kromě masky Santalové dřevo jsou v sortimentu Khadi i další 4 masky, jaké to jsou?

a) Neem, Kurkuma, Kari, Amla
b) Vetiver, Neem, Růže, Pomeranč
c) Růže, Narcis, Fialka, Ibišek


Nápovědu naleznete na webových stránkách www.khadi-cz.cz. Vylosujeme 5 výherců, kteří si budou moci zvolit libovolnou pleťovou masku Khadi.

Těšíme se na vaše odpovědi na e-mailu: redakce@svethomeopatie.cz. Soutěžit můžete do pátku, 27.6.2014.

 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 13.12.2019 17:19

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze