Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

SOUTĚŽ UKONČENA_SOUTĚŽ O PŘÍRODNÍ KOSMETIKU KHADI

Autor: Redakce

Dnes pro vás máme novou soutěž s oblíbenými produkty KHADI, která souvisí s létem a sluněním...

Ilustrační foto
Zdroj: www.khadi-cz.cz

V sortimentu Khadi jsou i bylinné pleťové masky. Jsou sestaveny podle prastarých receptur ajurvédské medicíny. Jedna z masek se specificky hodí právě v období léta, a to maska Santalové dřevo. Santalové dřevo (Santalum album) představuje menší strom, ze kterého se získává pro kosmetické účely jak éterický olej, tak jemný prášek. Je vysoce ceněné a ajurvéda ho úspěšně používá mimo jiné proti pigmentovým skvrnám. Právě na tuto situaci se soustředí i Khadi pleťová maska Santalové dřevo.

Všechny pleťové masky Khadi jsou čistě přírodní, složené pouze ze sušených rostlin, éterických olejů a minerálů. Jsou nositeli certifikace BDIH – Kontrolovaná přírodní kosmetika. Naše soutěžní otázka zní:

Kromě masky Santalové dřevo jsou v sortimentu Khadi i další 4 masky, jaké to jsou?

a) Neem, Kurkuma, Kari, Amla
b) Vetiver, Neem, Růže, Pomeranč
c) Růže, Narcis, Fialka, Ibišek


Nápovědu naleznete na webových stránkách www.khadi-cz.cz. Vylosujeme 5 výherců, kteří si budou moci zvolit libovolnou pleťovou masku Khadi.

Těšíme se na vaše odpovědi na e-mailu: redakce@svethomeopatie.cz. Soutěžit můžete do pátku, 27.6.2014.

 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 11.7.2020 22:58

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze