Navigace po stránce

Víte, že ...

Sedmikráska (Bellis perenis) byla ve středověku často používanou rostlinou? V mnoha částech Evropy bylo zvykem mísit šťávu ze sedmikrásek s mlékem a dávat ji štěňatům. Psíci pak nerostli a zůstávali jako mazlíčci, které si paničky dávaly na klín. V homepatii je lékem první volby při poranění hlubokých tkání a po velkých chirurgických výkonech (podáváme v ředění 9 CH 3x denně 5 granulí). Je i výtečným lékem starých dělníků zahradníků, které bolí záda v bederní oblasti a také při poškození páteře u profesionálních řidičů (podáváme v ředění 15 CH 2-3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Náš web je nejnavštěvovanějším portálem o homeopatii, počet čtenářů vzrostl trojnásobně

Autor: Redakce

Ve středu, 18. června 2014 se konala v prostorách prvorepublikové Národní kavárny v Praze na Národní třídě tisková konference k novinkám našeho portálu o homeopatii a zdravém životním stylu Svět homeopatie.cz, který vznikl pod záštitou Homeopatické lékařské asociace v létě 2011. Svět homeopatie se během necelých tří let své existence stal nejoblíbenějším portálem svého druhu. V současné době má již přes 4 600 registrovaných uživatelů a každý měsíc jej navštíví v průměru více než 38 tisíc čtenářů...

Ilustrační foto
Zdroj: Lucie Nestrašilová

Na akci se sešly téměř dvě desítky novinářů. Hlavním tématem bylo představení Světa homeopatie, jeho vývoj, směrování a nově připravované projekty. Přítomní novináři se mohli osobně přesvědčit, že jedinečnost portálu spočívá především v tom, že všechny poskytované informace plně garantují přední čeští lékaři a další odborníci se zkušenostmi z oblasti homeopatie. Za Homeopatickou lékařskou asociaci, provozovatele portálu, promluvila lékařka, homeopatka, lektorka Mezinárodní školy klinické homeoaptie CEDH a členka Rady HLA, MUDr. Ilona Ludvíková, která přítomným představila homeopatii jako šetrnou léčebnou metodu, sdělila jim své osobní zkušenosti z každodenní lékařské praxe, nechyběly ani tipy na léto a tip na lékárničku první pomoci, která by neměla nikomu chybět na cestě na dovolenou. Závěrem svého vystoupení představila svou novou knihu "Homeopatie a sport", kterou vydalo nakladatelství Grada. 

Svět homeopatie reprezentovala jeho šéfredaktorka, Lucie Nestrašilová. „Svethomeopatie.cz nabízí ucelené rady předních českých lékařů a odborníků na homeopatii opravdu každému, kdo jej navštíví. Za každým doporučením, které u nás najdete, uvidíte tváře konkrétních autorů, specialistů v oblasti homeopatie, kteří věří v jedinečnost našeho portálu a chtějí přispět dobré věci,“ vysvětluje Lucie Nestrašilová, jedna ze zakladatelek portálu. „Jsem však velmi vděčná i samotným pacientům a širší veřejnosti, že i oni své zkušenosti na webu www.svethomeopatie.cz sdílí. Právě díky nim se nám podařilo vytvořit zcela jedinečnou platformu, kde si to „své“ najde opravdu každý a jejíž obliba neustále roste,“ dodává a pokračuje, "zájemci u nás naleznou nejen komplexní rady lékařů, jak se léčit pomocí homeopatik, ale i šest unikátních poraden, v nichž mohou čtenáři řešit své potíže s lékaři a dalšími odborníky ve zdravotnictví s mnohaletou praxí a bohatými zkušenostmi v oblasti homeopatie a zdravého životního stylu."

Atmosféra tiskové konference proběhla ve velmi příjemné atmosféře a dobré náladě. Věříme, že představení Světa homeopatie médiím prospěje šíření dobrého jména homeopatie a našemu společnému úsilí a naplnění motta zakladatelky Homeopatické lékařské asociace, MUDr. Hany Váňové, které zní: "Medicína je jen jedna a homeopatie je její součástí".

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 26.1.2020 02:49

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze