Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Náš web je nejnavštěvovanějším portálem o homeopatii, počet čtenářů vzrostl trojnásobně

Autor: Redakce

Ve středu, 18. června 2014 se konala v prostorách prvorepublikové Národní kavárny v Praze na Národní třídě tisková konference k novinkám našeho portálu o homeopatii a zdravém životním stylu Svět homeopatie.cz, který vznikl pod záštitou Homeopatické lékařské asociace v létě 2011. Svět homeopatie se během necelých tří let své existence stal nejoblíbenějším portálem svého druhu. V současné době má již přes 4 600 registrovaných uživatelů a každý měsíc jej navštíví v průměru více než 38 tisíc čtenářů...

Ilustrační foto
Zdroj: Lucie Nestrašilová

Na akci se sešly téměř dvě desítky novinářů. Hlavním tématem bylo představení Světa homeopatie, jeho vývoj, směrování a nově připravované projekty. Přítomní novináři se mohli osobně přesvědčit, že jedinečnost portálu spočívá především v tom, že všechny poskytované informace plně garantují přední čeští lékaři a další odborníci se zkušenostmi z oblasti homeopatie. Za Homeopatickou lékařskou asociaci, provozovatele portálu, promluvila lékařka, homeopatka, lektorka Mezinárodní školy klinické homeoaptie CEDH a členka Rady HLA, MUDr. Ilona Ludvíková, která přítomným představila homeopatii jako šetrnou léčebnou metodu, sdělila jim své osobní zkušenosti z každodenní lékařské praxe, nechyběly ani tipy na léto a tip na lékárničku první pomoci, která by neměla nikomu chybět na cestě na dovolenou. Závěrem svého vystoupení představila svou novou knihu "Homeopatie a sport", kterou vydalo nakladatelství Grada. 

Svět homeopatie reprezentovala jeho šéfredaktorka, Lucie Nestrašilová. „Svethomeopatie.cz nabízí ucelené rady předních českých lékařů a odborníků na homeopatii opravdu každému, kdo jej navštíví. Za každým doporučením, které u nás najdete, uvidíte tváře konkrétních autorů, specialistů v oblasti homeopatie, kteří věří v jedinečnost našeho portálu a chtějí přispět dobré věci,“ vysvětluje Lucie Nestrašilová, jedna ze zakladatelek portálu. „Jsem však velmi vděčná i samotným pacientům a širší veřejnosti, že i oni své zkušenosti na webu www.svethomeopatie.cz sdílí. Právě díky nim se nám podařilo vytvořit zcela jedinečnou platformu, kde si to „své“ najde opravdu každý a jejíž obliba neustále roste,“ dodává a pokračuje, "zájemci u nás naleznou nejen komplexní rady lékařů, jak se léčit pomocí homeopatik, ale i šest unikátních poraden, v nichž mohou čtenáři řešit své potíže s lékaři a dalšími odborníky ve zdravotnictví s mnohaletou praxí a bohatými zkušenostmi v oblasti homeopatie a zdravého životního stylu."

Atmosféra tiskové konference proběhla ve velmi příjemné atmosféře a dobré náladě. Věříme, že představení Světa homeopatie médiím prospěje šíření dobrého jména homeopatie a našemu společnému úsilí a naplnění motta zakladatelky Homeopatické lékařské asociace, MUDr. Hany Váňové, které zní: "Medicína je jen jedna a homeopatie je její součástí".

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 22.9.2021 03:50

COPYRIGHT © 2010 - 2021 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze