Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Za každou cenu

Autor: PhDr. Radana Poděbradská, Ph.D.

Ano, přesně tak, má dcera "musela" jet na závody za každou cenu. Alespoň tak to připadalo mně večer před odjezdem, kdy dostala třeskutou rýmu a bolelo ji v krku. Co teď?!

Ilustrační foto
Zdroj: PhDr. Radana Poděbradská, Ph.D.

V prvé řadě jsem se jí podívala do krku, který byl naštěstí normální barvy. Podala jsem Oscillococcinum jednu tubičku a Apis mellifica 30 C. S tímto lékem mám v počátečních stádiích bolestí v krku velmi dobrou zkušenost, může snížit otok sliznic postižených zánětem. Bez teploty, bez kašle, dominuje únava, rýma a bolest v krku už jen při polknutí. Noc byla klidná, ráno vstáváme v pět hodin. Stav stejný jako večer, přidává se únava.

Znovu podávám Oscillococcinum a Apis a vybavuji dceru homeopatickými léky a radami:
Oscillococcinum – 3x denně
Apis mellifica 30 C – 3x denně
Muriaticum acidum 15 C – velmi dobrý homeopatický lék v případě vyčerpání, fyzického i psychického s velkou emoční zátěží.
Ferrum phosphoricum 9 C – homeopatické léky vycházející při výrobě z kovů se dobře osvědčují u pacientů, kteří jsou laicky řečeno „urputní“, složka phosphoru zase dodává energii buňkám.
Dva posledně zmiňované léky doporučuji užívat minimálně 2x denně v dávce 5 granulí.

Výsledek se dostavil, závody jsme úspěšně zvládly, dcera v Náchodě, já doma napnutá jak struna☺

A jak to bylo dál?

Další den se přidal suchý kašel, kromě inhalací Vincentky jsem přidala přes den homeopatický lék Spongia tosta 5 C, který zvlhčuje kašel a na noc kromě Priessnitzova obkladu na krk také homeopatický lék Drosera 30 C na ztlumení kašle.

Celá léčba trvala týden a zase jsme to jednou zvládly. Když napíši „uf“ jistě mi nejedna maminka bude rozumět☺

Přeji všem, aby to s homeopatickou léčbou zvládli taky ☺
 

 

Reklama: Sedatif PC

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

PhDr. Radana Poděbradská, Ph.D.

Autor: PhDr. Radana Poděbradská, Ph.D.fyzioterapeutka

 Jsem tělem i duší fyzioterapeut, který od roku 2005 rozšířil paletu svých možností v terapii o homeopatii. Mám velkou radost z toho, že mohu své děti a okolí často ušetřit užívání klasické medicíny a naopak podpořit "samoléčitelské" schopnosti, které jsou schované v každém z nás. V praxi se věnuji také předpisu tělesné zátěže u pacientů s obezitou a vzdělávání fyzioterapeutů.

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 26.5.2019 21:12

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze