Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Thajská vláda používá homeopatii proti horečce dengue

Autor: Redakce

Poté, co hlášení z provincie Sing Buri vykázalo při nedávné epidemii horečky dengue nejnižší výskyt onemocnění mezi obyvatelstvem, zvažuje thajské ministerstvo zdravotnictví použití homeopatické profylaxe pro celé Thajsko.

Ilustrační foto
Zdroj: www.homeopathyplus.com

Ve vládním prohlášení se uvádí, že tato nízká incidence je důsledkem pokusu, během něhož byl jako preventivní opatření proti horečce podáván školním dětem homeopatický lék Eupatorium perfoliatum. V současné době Thajsko plánuje provádět pilotní studie v sedmi dalších provinciích a budou-li výsledky testů podobné, zváží zavedení programu v celé zemi. Generální inspektor (E.L.: u nás by to byl asi hlavní hygienik - možná by to chtělo funkci nějak upřesnit, třeba aspoň generální inspektor ministerstva zdravotnictví) uvedl, že homeopatie je bezpečná, levná a používá se v mnoha jiných zemích.

Překlad: Mgr. Eva Leňová

Další informace: homeopathyplus.com.au/thailand-government-uses-homeopathy-for-dengue-fever/

 

 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 17.10.2019 22:29

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze