Navigace po stránce

Víte, že ...

Sedmikráska (Bellis perenis) byla ve středověku často používanou rostlinou? V mnoha částech Evropy bylo zvykem mísit šťávu ze sedmikrásek s mlékem a dávat ji štěňatům. Psíci pak nerostli a zůstávali jako mazlíčci, které si paničky dávaly na klín. V homepatii je lékem první volby při poranění hlubokých tkání a po velkých chirurgických výkonech (podáváme v ředění 9 CH 3x denně 5 granulí). Je i výtečným lékem starých dělníků zahradníků, které bolí záda v bederní oblasti a také při poškození páteře u profesionálních řidičů (podáváme v ředění 15 CH 2-3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

SOUTĚŽ UKONČENA_Soutěž o přírodní kosmetiku Pure elements...

Autor: Redakce

V minulém týdnu zaujal naše čtenáře článek o přírodní kosmetice. Dohodli jsme se tedy s e-shopem Biosalon.cz a vymysleli jsme pro vás soutěž o přírodní kosmetické produkty plné blahodárných složek.

Ilustrační foto
Zdroj: www.biosalon.cz

Přírodní kosmetika, kterou vám přináší společnost Biosalon.cz splňuje přísná kritéria pro vydání certifikátů BDIH, SuoloeSalute a USDA. Její součástí je olivový olej, rostliny a byliny původem z Řecka. Kromě toho jejich přírodní péče nabízí arganový, jojobový, avokádový a mandlový olej, a také Frangipani, máslo z manga a výtažky z rajčat.

Výhrou v dnešní soutěži budou konkrétně produty Pure Elements, které si kladou za cíl zharmonizovat tělo i mysl v souladu s přírodou i sebou samými. Směs přírodních éterických olejů doplňují vzácné horské křišťály, jež podle učení Feng Shui vysílají pozitivní energii.

Naše soutěžní otázka zní: "Kosmetika Pure Elements obsahuje energetizující prvek z Edelstein. O co se jedná?"

a) horský křišťál
b) mořskou sůl
c) písek z pouště

Nápovědu na soutěžní otázku najdete zde: www.biosalon.cz

Kam mám poslat odpověď a kdy soutěž končí?

Svou odpověď zašlete na e-mail redakce info@svethomeopatie.cz do neděle, 2.3.2014.

Držíme vám palce:-)

 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 28.9.2020 04:01

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze