Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

SOUTĚŽ UKONČENA_Soutěž o originál Bachovy květové esence!

Autor: Redakce

Další kolo série našich vánočních soutěží věnujeme především péči o vaši "duši". Klid a pohoda - přesně o tom mají být Vánoce. A právě Bachovy květové esence, ideálně ty "Original d Dr. Bacha", vám pomohou tuto atmosféru naladit...

 

Ilustrační foto
Zdroj: www.bachovaterapie.cz

Aby Vám vánoční nakupování, vaření i pečení šlo od ruky, bez stresu, s radostí a lehkostí, připravili jsme pro Vás soutěž s firmou Krystal Aquamarin a jejími oblíbenými Rescue® produkty. V "Rescue" soutěži můžete vyhrát praktické balení velmi oblíbených RESCUE produktů v látkové RESCUE kosmetické taštičce. Rescue produkty jsou nejznámější a nejrozšířenější kombinací květových esencí. Jak už z jejich názvu vyplývá, dají se použít ve všech krizových a šokových situacích. Přičemž pod pojmem šok nebo krize rozumíme všechno, co narušuje náš energetický systém, od stavu rozčilení, vnitřního strachu a napětí, příjmu špatné zprávy, až po těžkou nehodu či ztrátu vědomí. V těle člověka podporují sebeléčivé síly, které se snižují právě prožívaným traumatem, vnitřním neklidem, strachem a úzkostí. Škála situací, ve kterých je vhodné tyto produkty používat je skutečně široká a proto se doporučuje nosit je u sebe v kabelce, autě, mít je po ruce i na pracovišti a samozřejmě – neměli by chybět v žádné domácí lékárničce. Přinášejí úlevu, vnitřní klid a harmonii...

Jak můžu vyhrát?

Jednoduše! Správným zodpovězením soutěžní otázky, která zní:

Rescue produkty jsou jedinečnou kombinací pěti originálních Bach® květů. Jaké to jsou?

Nápovědu na soutěžní otázku najdete zde: www.bachovaterapie.cz/krizova.php

Kam mám poslat odpověď a kdy soutěž končí?

Svou odpověď zašlete na e-mail redakce info@svethomeopatie.cz do neděle, 15.12.2013.

Rescue produkty v praktickém dárkovém balení věnovala firma Krystal Aquamarin s.r.o., která má v České republice oficiální zastoupení firmy Nelsons Ltd., vlastníka oficiální licence na plnění a distribuování mateřských tinktur Originálních květových esencí Dr.Bacha. Ročně vyrobí miliony lahviček, které se vyvážejí do více než 70 zemí světa.

"Tento systém léčení je tím nejdokonalejším, jaký kdy byl lidstvu v jeho živoucí paměti dán. Má sílu vyléčit nemoc a díky své jednoduchosti se může používat běžně v domácnosti."

Dr. Edward Bach

 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 29.9.2020 10:18

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze