Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

SOUTĚŽ UKONČENA_Soutěž o originál Bachovy květové esence!

Autor: Redakce

Další kolo série našich vánočních soutěží věnujeme především péči o vaši "duši". Klid a pohoda - přesně o tom mají být Vánoce. A právě Bachovy květové esence, ideálně ty "Original d Dr. Bacha", vám pomohou tuto atmosféru naladit...

 

Ilustrační foto
Zdroj: www.bachovaterapie.cz

Aby Vám vánoční nakupování, vaření i pečení šlo od ruky, bez stresu, s radostí a lehkostí, připravili jsme pro Vás soutěž s firmou Krystal Aquamarin a jejími oblíbenými Rescue® produkty. V "Rescue" soutěži můžete vyhrát praktické balení velmi oblíbených RESCUE produktů v látkové RESCUE kosmetické taštičce. Rescue produkty jsou nejznámější a nejrozšířenější kombinací květových esencí. Jak už z jejich názvu vyplývá, dají se použít ve všech krizových a šokových situacích. Přičemž pod pojmem šok nebo krize rozumíme všechno, co narušuje náš energetický systém, od stavu rozčilení, vnitřního strachu a napětí, příjmu špatné zprávy, až po těžkou nehodu či ztrátu vědomí. V těle člověka podporují sebeléčivé síly, které se snižují právě prožívaným traumatem, vnitřním neklidem, strachem a úzkostí. Škála situací, ve kterých je vhodné tyto produkty používat je skutečně široká a proto se doporučuje nosit je u sebe v kabelce, autě, mít je po ruce i na pracovišti a samozřejmě – neměli by chybět v žádné domácí lékárničce. Přinášejí úlevu, vnitřní klid a harmonii...

Jak můžu vyhrát?

Jednoduše! Správným zodpovězením soutěžní otázky, která zní:

Rescue produkty jsou jedinečnou kombinací pěti originálních Bach® květů. Jaké to jsou?

Nápovědu na soutěžní otázku najdete zde: www.bachovaterapie.cz/krizova.php

Kam mám poslat odpověď a kdy soutěž končí?

Svou odpověď zašlete na e-mail redakce info@svethomeopatie.cz do neděle, 15.12.2013.

Rescue produkty v praktickém dárkovém balení věnovala firma Krystal Aquamarin s.r.o., která má v České republice oficiální zastoupení firmy Nelsons Ltd., vlastníka oficiální licence na plnění a distribuování mateřských tinktur Originálních květových esencí Dr.Bacha. Ročně vyrobí miliony lahviček, které se vyvážejí do více než 70 zemí světa.

"Tento systém léčení je tím nejdokonalejším, jaký kdy byl lidstvu v jeho živoucí paměti dán. Má sílu vyléčit nemoc a díky své jednoduchosti se může používat běžně v domácnosti."

Dr. Edward Bach

 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 23.10.2019 03:19

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze