Navigace po stránce

Víte, že ...

Pampeliška (Taraxacum) obsahuje vitamin A. List pampelišky obsahuje více betakarotenu než mrkev, rovněž květ je bohatý na karotenoidy. Obsahuje i vitamin B, C a D, který vedle pampelišky obsahuje z rostlin už jen kopřiva, petržel, oves, avokádo a houby. Při dnešních pokusech prováděných v Japonsku a USA na myších bylo pozorováno, že pampeliška působí proti rakovině a má vliv na imunitu. Taraxacum je rovněž výborný homeopatický lék na žaludeční a žlučníkové záchvaty a na bolesti hlavy žaludečního původu. Doporučuje se na jaře k detoxikaci jater a žlučníku v ředění 5 CH 2x denně 5 granulí.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

SOUTĚŽ UKONČENA_SOUTĚŽ_o přírodní kosmetiku!

Autor: Redakce

Pokračujeme druhým kolem série vánočních soutěží. Dnes můžete vyhrát další z věcí, které udělají radost vám nebo vašim blízkým. Soutěžíme o přírodní kosmetiku!

Ilustrační foto
Zdroj: www.biosalon.cz

Zdravý životní styl není jen o volbě šetrné léčby, zdravé stravy a zdravého pohybu, ale i o tom, jaké produkty používáme na naši pleť, vlasy, atp.. Naši stálí čtenáři si jistě vzpomenou na soutěž o přírodní produkty Khadi, které zahrnovaly především péči o vlasy. Dnešní soutěžní otázku jsme spojili se společností Biosalon.cz a budeme soutěžit o produkty, které jsou v kontaktu s naší pletí... Jak už z názvu firmy vypovídá, její nabídka zahrnuje výhradně přírodní produkty, které jsou zařazovány s ohledem na složky a jejich efekt. Přírodní koktejl, jenž se skrývá v každém přípravku, poskytuje uživatelům péči na čistě přírodní bázi bez použití chemie, což ocení nejenom jedinci s citlivější pletí, ale i všichni ostatní, kteří věnují svému tělu odpovídající péči. Přírodní kosmetika, kterou nabízí Biosalon.cz splňuje přísná kritéria pro vydání certifikátů BDIH, SuoloeSalute a USDA. Její součástí je olivový olej, rostliny a byliny původem ze slunného Řecka. Kromě toho jejich přírodní péče nabízí arganový, jojobový, avokádový a mandlový olej, a také Frangipani, máslo z manga a výtažky z rajčat. Na webu firmy si najdou své nejen ženy, ale i muži a naši nejmenší, děti.

Soutěžní otázka zní:

Součástí některých produktů, které najdete na Biosalon.cz, je výtažek ze subtropického ovoce, které roste výhradně na řeckém ostrově Korfu. Jak se jmenuje?

Nápovědu najdete zde: www.biosalon.cz

Odpovědi na soutěžní otázku zasílejte na e-mail redakce: info@svethomeopatie.cz. Uzávěrka druhého kola soutěže je symbolicky na první adventní neděli, 1.12.2013.

 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 7.7.2020 11:09

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze