Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

SOUTĚŽ UKONČENA_SOUTĚŽ_o přírodní kosmetiku!

Autor: Redakce

Pokračujeme druhým kolem série vánočních soutěží. Dnes můžete vyhrát další z věcí, které udělají radost vám nebo vašim blízkým. Soutěžíme o přírodní kosmetiku!

Ilustrační foto
Zdroj: www.biosalon.cz

Zdravý životní styl není jen o volbě šetrné léčby, zdravé stravy a zdravého pohybu, ale i o tom, jaké produkty používáme na naši pleť, vlasy, atp.. Naši stálí čtenáři si jistě vzpomenou na soutěž o přírodní produkty Khadi, které zahrnovaly především péči o vlasy. Dnešní soutěžní otázku jsme spojili se společností Biosalon.cz a budeme soutěžit o produkty, které jsou v kontaktu s naší pletí... Jak už z názvu firmy vypovídá, její nabídka zahrnuje výhradně přírodní produkty, které jsou zařazovány s ohledem na složky a jejich efekt. Přírodní koktejl, jenž se skrývá v každém přípravku, poskytuje uživatelům péči na čistě přírodní bázi bez použití chemie, což ocení nejenom jedinci s citlivější pletí, ale i všichni ostatní, kteří věnují svému tělu odpovídající péči. Přírodní kosmetika, kterou nabízí Biosalon.cz splňuje přísná kritéria pro vydání certifikátů BDIH, SuoloeSalute a USDA. Její součástí je olivový olej, rostliny a byliny původem ze slunného Řecka. Kromě toho jejich přírodní péče nabízí arganový, jojobový, avokádový a mandlový olej, a také Frangipani, máslo z manga a výtažky z rajčat. Na webu firmy si najdou své nejen ženy, ale i muži a naši nejmenší, děti.

Soutěžní otázka zní:

Součástí některých produktů, které najdete na Biosalon.cz, je výtažek ze subtropického ovoce, které roste výhradně na řeckém ostrově Korfu. Jak se jmenuje?

Nápovědu najdete zde: www.biosalon.cz

Odpovědi na soutěžní otázku zasílejte na e-mail redakce: info@svethomeopatie.cz. Uzávěrka druhého kola soutěže je symbolicky na první adventní neděli, 1.12.2013.

 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 10.12.2019 20:11

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze