Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

SOUTĚŽ UKONČENA_Série vánočních soutěží pro vás!

Autor: Redakce

Listí na stromech pomalu mění zabarvení a ráno nás vítají mrazíky. První signály, že se nezadržitelně blíží Vánoce, svátky klidu a rodinné pohody. Už víte, co nadělíte svým blízkým pod stromeček? Nenechte si ujít sérii našich vánočních soutěží, vyhrajte a o dárky máte postaráno! 

Ilustrační foto
Zdroj: Lída Kindlová

Počínaje dnešním dnem zahajujeme sérii vánočních soutěží. Každý týden budete moci soutěžit o skvělé dárky.

Jaká je výhra?

Jedinečný pomocník pro orientaci v akutní homeopatické léčbě kniha "Poznáváme homeopatii". Autorkami knihy jsou lékařky, zkušené homeopatky MUDr. Kateřina Formánková, MUDr. Ilona Ludvíková a MUDr. Miriam Kabelková. Kniha poukazuje na využití homeopatik při léčbě bolestí, horních dýchacích cest, infekčních onemocnění, při léčbě gynekologických problémů, v těhotenství a při porodu. Autorky doporučují homeopatika pro kojence, batolata, školáky i dospělé. Knihu získá 5 výherců!

Jak můžu vyhrát?

Nalistujte si v sekci Dospělí článek paní doktorky Evy Kettmannové "Homeopatická samoléčba akutní rýmy pro pokročilé" a napište nám alespoň 3 homeopatické léky, které můžete použít při léčbě rýmy. Odpověď zašlete na e-mail redakce: info@svethomeopatie.cz.

Kdy soutěž končí?

Soutěž bude ukončena v pátek 22.11.2013 a výherce naleznete na těchto stránkách nejpozději do 25.11. 2013. O výhře vás budeme informovat e-mailem.

 

 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 7.7.2020 12:03

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze