Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

SOUTĚŽ UKONČENA_Série vánočních soutěží pro vás!

Autor: Redakce

Listí na stromech pomalu mění zabarvení a ráno nás vítají mrazíky. První signály, že se nezadržitelně blíží Vánoce, svátky klidu a rodinné pohody. Už víte, co nadělíte svým blízkým pod stromeček? Nenechte si ujít sérii našich vánočních soutěží, vyhrajte a o dárky máte postaráno! 

Ilustrační foto
Zdroj: Lída Kindlová

Počínaje dnešním dnem zahajujeme sérii vánočních soutěží. Každý týden budete moci soutěžit o skvělé dárky.

Jaká je výhra?

Jedinečný pomocník pro orientaci v akutní homeopatické léčbě kniha "Poznáváme homeopatii". Autorkami knihy jsou lékařky, zkušené homeopatky MUDr. Kateřina Formánková, MUDr. Ilona Ludvíková a MUDr. Miriam Kabelková. Kniha poukazuje na využití homeopatik při léčbě bolestí, horních dýchacích cest, infekčních onemocnění, při léčbě gynekologických problémů, v těhotenství a při porodu. Autorky doporučují homeopatika pro kojence, batolata, školáky i dospělé. Knihu získá 5 výherců!

Jak můžu vyhrát?

Nalistujte si v sekci Dospělí článek paní doktorky Evy Kettmannové "Homeopatická samoléčba akutní rýmy pro pokročilé" a napište nám alespoň 3 homeopatické léky, které můžete použít při léčbě rýmy. Odpověď zašlete na e-mail redakce: info@svethomeopatie.cz.

Kdy soutěž končí?

Soutěž bude ukončena v pátek 22.11.2013 a výherce naleznete na těchto stránkách nejpozději do 25.11. 2013. O výhře vás budeme informovat e-mailem.

 

 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 13.12.2019 18:01

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze