Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

SOUTĚŽ UKONČENA_SOUTĚŽ o báječný dárek!

Autor: Redakce

Vyhrajte originální českou síťovku! Přesně takovou, jakou měla Vaše babička, maminka... Takovou, s níž tatínek chodil o vánocích pro kapra a vy jste s ní stáli frontu na mandarinky...

Ilustrační foto
Zdroj: Lucie Nestrašilová

Snad každý komu je nad 30 let si ze svého dětství pamatuje klasickou síťovku. Když jsem nedávno přišla s nápadem vytvořit pro Svět homeopatie a jeho příznivce řadu síťovek, byli mí kolegové - lékaři přímo nadšeni. O síťovky se strhl "boj":-) Několik jsem schovala i pro vás, naše věrné čtenáře, a tak neváhejte a o naši originální síťovku si zasoutěžte!

Celá akce "síťovka" ma navíc tak trochu charitativní podtext. Je absolutně česká, jejím nákupem jsme přispěli na dobročinné účely, neboť ji vyrobili lidé se sníženým pracovním uplatněním. Výroba síťovek totiž probíhá v chráněných dílnách a ze zisku je podporován výcvik asistenčních a signálních psů.

Co musíte pro výhru udělat?

Stačí se podívat na náš facebookový profil, ten pak následně ‚lajkovat‘ nebo sdílet některý z našich statusů a my pak ze všech nových "LIKE" vylosujeme 5 výherců!

Neváhejte, soutěžte a nezapomeňte, že igelitky a papírové tašky nic moc nevydrží. Často jsou jen na jedno použití. Ale klasická česká síťovka je nezmar, vydrží toho opravdu hodně!

Nerozmýšlejte se dlouho, soutěž trvá jen do 10. listopadu!

Náš facebookový profil najdete zde:FACEBOOK SVĚT HOMEOPATIE

 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 7.4.2020 01:55

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze