Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Něco na mě leze...

Autor: Redakce

Období viróz je tu! Poznali to i naši lékaři v Homeopatické poradně. Dnes se s vámi podělíme o jeden z nejčastějších dotazů posledních dnů, na který naši odborníci čtenářům odpovídají...

Ilustrační foto

Dobrý den paní doktorko, moje 5tiletá dcera je již týden ve stavu "něco je na spadnutí", ale zatím u ní nic nepropuklo. Je zahleněná, ráno a večer kašle, rýmu má žlutou. Celý minulý týden jsem jí dávala kapky Kaloba, ale nemám pocit, že by stav nějak změnil. Dnes v noci plakala, že jí bolí ouško, ale ráno bylo vše v pořádku. Teplotu nemá. Jaká homepatika ji mohu dát, abychom předešli zánětu středního ucha a případně propuknutí nemoci. 

Názor MUDr. Věry Budkové, lékařky-odbornice v homeopatii, která je s "homeopatií" v každodenním kontaktu...

"Podejte dceři lék Oscillococcinium - 3x denně 1 tubu a kombinaci homeopatik Belladona 9 C, Arsenicum album 9 C a Ferrum phosphoricum 9 C - od každého léku 4x denně 5 granulí. V jednom podání můžete léky podávat za sebou po pěti granulích od každého - jedny vycucá a následně podáte druhé, pak třetí... Takto to udělejte ráno, v poledne, odpoledne a večer. Myslím, že by mělo být do tří dnů vše v pořádku.¨

Přeji pozitivní homeopatickou zkušenost

MUDr. Budková Věra

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 22.9.2021 05:00

COPYRIGHT © 2010 - 2021 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze