Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

ODPOLEDNE S HLA - HOMEOPATIE VE SVĚTĚ

Autor: Redakce

Homeopatická lékařská asociace připravila především svým členům příjemné předvánoční setkání, v jehož rámci budou známí lékaři, MUDr. Jaroslav Čupera a MUDr. Tomáš Karhan sdílet své poznatky ze světového kongresu LHMI v Japonsku.

Ilustrační foto
Zdroj: www.cedh.cz

Akce s názvem „Odpoledne s HLA - Homeopatie ve Světě“ se uskuteční dne 9. listopadu 2013 v překrásném prostředí Havlíčkových sadů v nově zrekonstruované Vile Grébovka, která není běžně dostupná veřejnosti.

V tomto jedinečném historickém objektu se budou moci účastníci zaposlouchat nejen do zajímavých přednášek obou lékařů, ale mohou se neméně těšit i na společné povídání paní doktorky Hany Váňové s herečkou Bárou Hrzánovou… nejen o homeopatii. Nebude chybět ani tradiční slavnostní předání diplomů absolventům Mezinárodní školy klinické homeopatie CEDH, jejíž exkluzivní zastoupení v ČR HLA má. Večer pak bude zakončen originálním vystoupením skupiny Báry Hrzánové – Condurango, jejíž hudba je žánrově nezařaditelná, ale mísí se v ní rytmy šansonu s rytmy budějovicko-proseckými…

Slavnostní raut a dárek jako překvapení pak všechny přítomné jistě skvěle naladí na blížící se předvánoční shon.

Program akce, vč. bližších informací najdete na vzdělávacím portálu HLA: www.cedh.cz.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 15.7.2019 22:12

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze