Navigace po stránce

Víte, že ...

Pampeliška (Taraxacum) obsahuje vitamin A. List pampelišky obsahuje více betakarotenu než mrkev, rovněž květ je bohatý na karotenoidy. Obsahuje i vitamin B, C a D, který vedle pampelišky obsahuje z rostlin už jen kopřiva, petržel, oves, avokádo a houby. Při dnešních pokusech prováděných v Japonsku a USA na myších bylo pozorováno, že pampeliška působí proti rakovině a má vliv na imunitu. Taraxacum je rovněž výborný homeopatický lék na žaludeční a žlučníkové záchvaty a na bolesti hlavy žaludečního původu. Doporučuje se na jaře k detoxikaci jater a žlučníku v ředění 5 CH 2x denně 5 granulí.

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

ODPOLEDNE S HLA - HOMEOPATIE VE SVĚTĚ

Autor: Redakce

Homeopatická lékařská asociace připravila především svým členům příjemné předvánoční setkání, v jehož rámci budou známí lékaři, MUDr. Jaroslav Čupera a MUDr. Tomáš Karhan sdílet své poznatky ze světového kongresu LHMI v Japonsku.

Ilustrační foto
Zdroj: www.cedh.cz

Akce s názvem „Odpoledne s HLA - Homeopatie ve Světě“ se uskuteční dne 9. listopadu 2013 v překrásném prostředí Havlíčkových sadů v nově zrekonstruované Vile Grébovka, která není běžně dostupná veřejnosti.

V tomto jedinečném historickém objektu se budou moci účastníci zaposlouchat nejen do zajímavých přednášek obou lékařů, ale mohou se neméně těšit i na společné povídání paní doktorky Hany Váňové s herečkou Bárou Hrzánovou… nejen o homeopatii. Nebude chybět ani tradiční slavnostní předání diplomů absolventům Mezinárodní školy klinické homeopatie CEDH, jejíž exkluzivní zastoupení v ČR HLA má. Večer pak bude zakončen originálním vystoupením skupiny Báry Hrzánové – Condurango, jejíž hudba je žánrově nezařaditelná, ale mísí se v ní rytmy šansonu s rytmy budějovicko-proseckými…

Slavnostní raut a dárek jako překvapení pak všechny přítomné jistě skvěle naladí na blížící se předvánoční shon.

Program akce, vč. bližších informací najdete na vzdělávacím portálu HLA: www.cedh.cz.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 27.9.2022 05:46

COPYRIGHT © 2010 - 2022 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze