Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Vyšla nová kniha HOMEOPATIE A SPORT!

Autor: Redakce

Ve vydavatelství Grada vyšel další titul o homeopatii, HOMEOPATIE A SPORT, tentokrát o možnostech využití této šetrné léčebné metody u širokého spektra fyzických i psychických potíží postihujících sportovce.

Ilustrační foto
Zdroj: Lucie Nestrašilová

Autorka, MUDr. Ilona Ludvíková, je členkou Rady Homeopatické lékářské asociace a lektorkou Mezinárodní školy klinické homeopatie CEDH. Její články najdete i ve Světě homeopatie.

Kniha je neobvyklého rozsahu, kapitoly jsou řazeny podle jednotlivých orgánových systémů, informace jsou uvedeny přehledně. Autorka uvádí i homeopatické léky, které účinkují v psychické rovině a tudíž mají vliv na sportovní výkon.

Pokud vás zrovna v těchto dnech podzimní sluníčko vytáhlo do lesa a po letech začínáte chodit běhat, ale jde to ztuha a už vás pálí v krku - najdete v této příručce řadu homeopatických léků, které byste mohli využít k samoléčbě. Určitě oceníte i lékárničku určenou pro "sportovce nadšence". V knize nechybí ani praktická lékárnička s nejdůležitějšími homeopatickými léky, které je vhodné mít doma po ruce. Lékárnička pro vrcholové sportovce obsahuje další nadstavbu a jak se dalo očekávat, do kapsy se rozhodně nevejde.

Redakce Světa homeopatie doporučuje tuto příručku všem zdravotníkům, a to zejména pro fyzioterapeutům, sportovním lékařům, praktickým lékařům a pediatrům.

Knihu lze zakoupit v běžné obchodní síti.

O novou knihu budeme ve Světě homeopatie i soutěžit! Sledujte naše stránky a máte šanci ji již brzy vyhrát!

 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 4.8.2020 07:04

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze