Navigace po stránce

Víte, že ...

Pampeliška (Taraxacum) obsahuje vitamin A. List pampelišky obsahuje více betakarotenu než mrkev, rovněž květ je bohatý na karotenoidy. Obsahuje i vitamin B, C a D, který vedle pampelišky obsahuje z rostlin už jen kopřiva, petržel, oves, avokádo a houby. Při dnešních pokusech prováděných v Japonsku a USA na myších bylo pozorováno, že pampeliška působí proti rakovině a má vliv na imunitu. Taraxacum je rovněž výborný homeopatický lék na žaludeční a žlučníkové záchvaty a na bolesti hlavy žaludečního původu. Doporučuje se na jaře k detoxikaci jater a žlučníku v ředění 5 CH 2x denně 5 granulí.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

NOVÁ PORADNA PSYCHOLOGA ve Světě homeopatie!

Autor: Redakce

S radostí Vám oznamujeme, že jsme otevřeli NOVOU PORADNU PSYCHOLOGA! Trápí Vás něco, potřebujete odbornou pomoc? Pak neváhejte a začněte svůj problém řešit.

Ilustrační foto
Zdroj: Mgr. Alice Lapišová

Ideálně s psychologem nebo s psycholožkou...

Ve Světě homeopatie je připravena Vám pomoci Mgr. Alice Lapišová, psycholožka, která vystudovala Mezinárodní školu klinické homeopatie CEDH. Zajímají jí životní příběhy, jejich souvislosti, moudrost a hloubka. Má ráda, když věci jednoduše dávají smysl. Vystudovala psychologii na Masarykově Univerzitě v Brně. Následujících 10 let pracovala jako psycholožka v oblasti Lidských zdrojů. Už v té době se potkala s homeopatií a v průběhu let ji důkladně vyzkoušela sama na sobě. V současné době pracuje v soukromé psychologicko-homeopatické poradně. Ve své praxi uplatňuje psychosomatický přístup, proto jí maximálně vyhovuje, že homeopatie je celostní terapie, která pracuje jak s naší duší, tak s tělem. Přináší nám zprávu, že i velmi šetrná a jemná forma léčení může být velice efektivní. Při řešení příčin zdravotních obtíží může jít přesně tak hluboko, jak je potřeba...

Poradnu psycholožky najdete na homepage Světa homeopatie: PORADNA PSYCHOLOGA.

 

 

 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 26.1.2020 02:36

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze