Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Muzeum historie medicíny

Southern Illinois University School of Medicine ve státě Illinois, USA se jako jedna z mála univerzit může chlubit vlastním muzeem historie medicíny - Pearson Museum. Návštěvníci zde mohou vidět zařízení lékařské ordinace a lékárny z 19. století a mezi exponáty najdou i homeopatickou lékárničku z Diller Drug Store ze Springfieldu, kde kupoval homeopatické léky i Abraham Lincoln (prezident USA v letech 1861-1865, ve Springfieldu žil 17 let s manželkou a dětmi). Název současné exhibice je "Lincolnovci a medicína v polovině 19. století".

Ilustrační foto
Zdroj: Lucie Nestrašilová
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 20.9.2019 05:32

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze