Navigace po stránce

Víte, že ...

Sedmikráska (Bellis perenis) byla ve středověku často používanou rostlinou? V mnoha částech Evropy bylo zvykem mísit šťávu ze sedmikrásek s mlékem a dávat ji štěňatům. Psíci pak nerostli a zůstávali jako mazlíčci, které si paničky dávaly na klín. V homepatii je lékem první volby při poranění hlubokých tkání a po velkých chirurgických výkonech (podáváme v ředění 9 CH 3x denně 5 granulí). Je i výtečným lékem starých dělníků zahradníků, které bolí záda v bederní oblasti a také při poškození páteře u profesionálních řidičů (podáváme v ředění 15 CH 2-3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Bude malý princ léčen homeopatiky?

Autor: Lucie Nestrašilová

Malý princ, potenciální budoucí král Anglie se konečně narodil. Davové šílenství, způsobené zejména medii začíná startovat na plné obrátky. Je mi novopečených rodičů spíš líto, neb tlak veřejnosti je silný a schovat se a užívat si miminko jako to mohou dělat „obyčejní“ lidé, to si královský pár asi moc neužije.

Ilustrační foto

Když se však v současné době tolik píše o královské rodině, s krátkou zajímavostí se připojíme i my.

Ve Světě homeopatie stojí za to se zmínit (byť ne poprvé) o tom, že britská královská rodina se léčí homeopatickými léky od roku 1830. A nejen britská. Prakticky všechny evropské královské rody využívají k léčbě homeopatii. Tento fakt má původ v historii. Vzdělaní lidé si rádi vybírají mezi různými typy zdravotní péče. Často pak sami pro sebe a svou rodinu vyhledají homeopatickou léčbu a volí ji jako primární způsob léčby.

Například Královna Alžběta II. sebou na své zahraniční cesty vozí mimo jiné až 60 tub různých homeopatických léků, které vozí ve speciálním koženém pouzdře, bez nějž nikam necestuje.

Královna je velkou zastánkyní alternativní medicíny. Je o ní dokonce známo, že homeopaticky léčila i jednoho ze svých psů poté, co si zlomil nohu. A to tak, že namazala nohu speciální homeopatickou masti a zraněná tlapka se během několika dní uzdravila. Když se jí lidé v okolí ptali, proč používá při léčbě svého psa homeopatické léky, odpověděla: "Pokud je to dost dobré pro mě, mělo by to být dobré i pro mé psy."

Co myslíte, užívala i Kate pro usnadnění porodu homeopatika?

To „zatím“ nevíme, ale víme, že homeopatie je skvělým pomocníkem při porodu. Ale o tom se více dočtete v našich dalších článcích… Homeopatický plán k porodu..., Jak pečovat o svoje porodní poranění?, Když se porod blíží

Zdroj:
http://www.dailymail.co.uk/news/article-2149647/So-does-Queen-sneeze-public-Mail-light-heated-look-Her-Majestys-little-secrets.html#ixzz2ZtsZZj8P

 

 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Lucie Nestrašilová

Autor: Lucie Nestrašilovášéfredaktorka, manažerka Homeopatické lékařské asociace

Lucka je zakladatelkou a šéfredaktorkou Světa homeopatie. Stála u zrodu tohoto portálu a intenzivně se podílí na jeho každodenní tvorbě. Snaží se Vám, čtenářům, naslouchat a neustále pro Vás vymýšlí nové projekty. Inspiraci pro nová témata hledá ve svém každodenním životě, který nejraději tráví se svou početnou rodinou. Její život je plný sportu. Ráda běhá, jezdí na in-linech a relaxuje na zimních stadionech, neboť hokej je její "druhý" život, který sdílí se svými dětmi. Lucie současně pracuje jako manažerka Homeopatické lékařské asociace. Mnoho let se věnuje dobrovolnictví a nadační činnosti a snaží se nejen prostřednictvím Světa homeopatie pomáhat druhým.

Motto: „Práce pro Svět homeopatie je pro mě stále velkou výzvou. Mám velkou radost, že se nám podařilo vytvořit tak skvělý redakční tým plný motivovaných, zapálených a inspirujících lidí. Ráda se setkávám s lékaři a dalšími odborníky na homeopatii a naslouchám jejich zkušenostem. Stejně tak ráda poslouchám své přátele, ale i lidi, které "náhodou" potkám. Je krásné, když máte své zájmy a zkušenosti s kým sdílet. I po 8 letech "u homeopatie" získávám stále nové poznatky a pevně věřím, že díky Světu homeopatie bude homeopatie a zdravý životní styl blízký i Vám.“

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 11.7.2020 23:28

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze