Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

SOUTĚŽ UKONČENA_Vyhrajte dárky od DAPIS GELu!

Autor: Redakce

Blíží se léto! Čas, kdy se více než kdy jindy pohybujeme v přírodě. Je to příjemné odbodí, kdy jsme často venku, avšak tyto chvilky v sobě skýtají i potenciální nepříjemnosti...

Ilustrační foto

Bodnutí hmyzem je jedním z nich. V 99% nebezpečné není, ale o ničem příjemném se taky mluvit nedá. Článků na toto téma jsme ve Světě homeopatie napsali již dost. Snažíme se vám přinášet jak rady odborníků jak následky štípnutí zmírnit, tak osobní příběhy našich spolupracovníků a čtenářů, v nichž kromě medicínských prostředků najdete i "babské rady". Mezi často zmiňované prostředky, které zmírní nejen následky bodnutí hmyzem, ale i požahání kopřivami, popálení po kontaktu s dráždivými látkami (skelná vata, saponát...) nebo zklidní zánět v místě injekčního vpichu (třeba po očkování) či pomůže při léčbě neštovic patří Dapis gel. Jedná se o čistě přírodní šetrný gel, který by neměl chybět v žádné domácí lékárničce. S námi ho tento týden můžete vyhrát! Stačí, když zodpovíte správně na soutěžní otázku: "Dapis gel má dvojitý účinek, víte jaký?" a pak už jen počkáte, zda budete vylosováni a dárky poputují právě k vám.

Nabízíme vám 3 možnosti:

a) zklidňuje svědění a ulevuje od bolesti a pálení
b) způsobuje svědění a zvyšuje bolest
c) nemá žádné účinky

Odpovědi na soutěžní otázku zasílejte na e-mail redakce: info@svethomeopatie.cz. Uzávěrka soutěže je v neděli, 7.6.2015.

Ceny do soutěže věnoval výrobce Dapis gelu, společnost BOIRON. Můžete se těšit na krásné nafukovací křeslo a přípravek DAPIS GEL.

Poznámka redakce: Chcete vědět, jak jsme v redakci testovali Dapis gel? Přečtěte si článek naší šéfredaktorky "Jak jsem vyhrála nad kopřivami". Otestovat Dapis gel budete moct i vy! Sledujte Svět homeopatie a brzy se dozvíte víc!

 

 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 28.9.2020 03:57

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze