Navigace po stránce

Víte, že ...

Pampeliška (Taraxacum) obsahuje vitamin A. List pampelišky obsahuje více betakarotenu než mrkev, rovněž květ je bohatý na karotenoidy. Obsahuje i vitamin B, C a D, který vedle pampelišky obsahuje z rostlin už jen kopřiva, petržel, oves, avokádo a houby. Při dnešních pokusech prováděných v Japonsku a USA na myších bylo pozorováno, že pampeliška působí proti rakovině a má vliv na imunitu. Taraxacum je rovněž výborný homeopatický lék na žaludeční a žlučníkové záchvaty a na bolesti hlavy žaludečního původu. Doporučuje se na jaře k detoxikaci jater a žlučníku v ředění 5 CH 2x denně 5 granulí.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Jak Dorotka vyhrála nad oparem

Autor: Redakce

Do redakce nám jednou za čas přijde e-mail, kdy se s námi chtějí naši čtenáři podělit o vlastní zkušenost s homeopatickou léčbou. Dnes se s vámi podělíme o příběh malé Dorotky...

Ilustrační foto

"Dorotke (5 a pol roka) sa rano siel vyhodit herpes. Den predtym sme boli na kupku a bolo hnusne teplo - myslim, ze dosledok, tak som jej namiesala rhus toxicodendron a apis mellifica do flasky. Napadlo mi, ze bachovky by mohli byt tiez dobre, tak som jej dala dve kvapky do pusy a jednu som jej kvapla na herpes. Potom este raz som jej kvapla nan, do pusy uz nie. medzitym popijala homeo... Na poludnie tam uz skoro nic nemala. Poobede sa znovu zacala stazovat, ze ju to boli, tak popijala namiesane homeopatika intenzivnejsie. Rano to vyzeralo, ze to bude velmi velke, od spodnej pery az takmer po bradu malilinke pluzgiegiky a aj do sirky asi 1,5 cm. V sobotu rano tam uz nic nemala.:-)"

čtenářka Andrea

 

Reklama: Sedatif PC

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 27.9.2020 15:09

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze