Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Jak Dorotka vyhrála nad oparem

Autor: Redakce

Do redakce nám jednou za čas přijde e-mail, kdy se s námi chtějí naši čtenáři podělit o vlastní zkušenost s homeopatickou léčbou. Dnes se s vámi podělíme o příběh malé Dorotky...

Ilustrační foto

"Dorotke (5 a pol roka) sa rano siel vyhodit herpes. Den predtym sme boli na kupku a bolo hnusne teplo - myslim, ze dosledok, tak som jej namiesala rhus toxicodendron a apis mellifica do flasky. Napadlo mi, ze bachovky by mohli byt tiez dobre, tak som jej dala dve kvapky do pusy a jednu som jej kvapla na herpes. Potom este raz som jej kvapla nan, do pusy uz nie. medzitym popijala homeo... Na poludnie tam uz skoro nic nemala. Poobede sa znovu zacala stazovat, ze ju to boli, tak popijala namiesane homeopatika intenzivnejsie. Rano to vyzeralo, ze to bude velmi velke, od spodnej pery az takmer po bradu malilinke pluzgiegiky a aj do sirky asi 1,5 cm. V sobotu rano tam uz nic nemala.:-)"

čtenářka Andrea

 

Reklama: Boiron podporuje kojeni

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 3.7.2022 10:32

COPYRIGHT © 2010 - 2022 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze