Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

SOUTĚŽ UKONČENA_Soutěžíme o Dapis gel!

Autor: Redakce

První kolo soutěže o Dapis gel zaznamenalo velký zájem našich čtenářů. Zdá se, že nechcete ponechat nic náhodě a novinku na trhu si chcete sebou přibalit na dovolenou. Byť je bodnutí hmyzem často bez komplikací, pro někoho může být i nebezpečné...

Ilustrační foto
Zdroj: www.dapis-gel.cz

Pokud je napadena včelou, vosou či sršněm osoba na jejich jed alergická, měla by lékaře navštívit, a to především tehdy, objeví-li se po bodnutí dušnost, nevolnost, mdloba, závrať, otok rtů nebo dutiny ústní, nebo došlo-li k bodnutí na krku, v ústech a v okolí hrtanu. Jestliže se nejedná o bodnutí včelou, vosou nebo sršněm, měli bychom navštívit lékaře i v případě, kdy kolem vpichu nemizí zarudnutí nebo otok ani po 2 až 3 dnech. Je potřeba vyloučit infekci, případně ji léčit. Kdybychom v takovém případě péči zanedbali, mohlo by dojít třeba až k otravě krve. V případě jakýchkoli komplikací buďte tedy obezřetní... 

První soutěžní kolo o Dapis gel nám dalo odpověď na co můžeme Dapis použít. Pokud selže účinná obrana proti štípnutí jako jsou repelenty, elektrické odpařovače a lapače, sítě do oken, moskytiéry nebo běžné sprejové insekticidy, musíte použít prostředek, který zmírní následky štípnutí. Prostředků, které se dají použít je na trhu celá řada. Ty čistě přírodní bychom spočítali sotva na prstech jedné ruky. Dnes nás tedy zajímá "Jaké výhody má právě Dapis gel"?

Odpovědi na soutěžní otázku zasílejte na e-mail redakce: info@svethomeopatie.cz. Uzávěrka prvního kola soutěže je v sobotu, 6.7.2013.

Nápovědu na soutěžní otázku a další informace o Dapis gelu najdete na www.dapis-gel.cz.

Ceny do soutěže věnoval výrobce Dapis gelu, společnost BOIRON.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 11.7.2020 22:23

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze