Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Dapis Gel – vaše první pomoc při poštípání hmyzem

Autor: Redakce

Kdo by neznal ten divný pocit, když kolem nás létá vosa, včela nebo komár. Oháníme se, jen abychom nedostali žihadlo.

 

Ilustrační foto
Zdroj: www.dapis-gel.cz

Stejně tak se vyhýbáme požahání kopřivami či spálení medúzou při letní dovolené. Nejčastějším projevem po poštípání včelou, vosou, sršněm, ale i komárem je různě velké zarudnutí kůže v místě vpichu a svědění, které může být velmi nepříjemné. Do těla se poštípáním může dostat i infekce, která následně způsobí další nepříjemné onemocnění. Proto je třeba podobné projevy okamžitě řešit.

Dapis gel zklidňuje kůži při poštípání hmyzem. Obsahuje výtažek z rojovníku bahenního (ledum palustre), díky kterému zmírňuje svědění kůže a výtažek ze včely medonosné (apis mellifica), který ulevuje od bolesti a pálení po bodnutí hmyzem. Gel je přírodního původu, šetrný, vhodný i pro citlivou pokožku. Neobsahuje konzervační látky. Příjemně chladí, lehce se roztírá, je bez parfemace a nezanechává pokožku mastnou. Gel je vhodný pro celou rodinu, včetně těhotných a kojících žen. Užijete ho během dovolené a bude dobrým pomocníkem i doma, během celého léta.

Dapis gel je kosmetický přípravek, který zakoupíte v lékárnách.

Orientační cena je 170 Kč.

Více se dozvíte na www.dapis-gel.cz.

 

Poznámka: Text je tiskovou zprávou výrobce.

 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 24.10.2020 18:59

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze