Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Dapis Gel – vaše první pomoc při poštípání hmyzem

Autor: Redakce

Kdo by neznal ten divný pocit, když kolem nás létá vosa, včela nebo komár. Oháníme se, jen abychom nedostali žihadlo.

 

Ilustrační foto
Zdroj: www.dapis-gel.cz

Stejně tak se vyhýbáme požahání kopřivami či spálení medúzou při letní dovolené. Nejčastějším projevem po poštípání včelou, vosou, sršněm, ale i komárem je různě velké zarudnutí kůže v místě vpichu a svědění, které může být velmi nepříjemné. Do těla se poštípáním může dostat i infekce, která následně způsobí další nepříjemné onemocnění. Proto je třeba podobné projevy okamžitě řešit.

Dapis gel zklidňuje kůži při poštípání hmyzem. Obsahuje výtažek z rojovníku bahenního (ledum palustre), díky kterému zmírňuje svědění kůže a výtažek ze včely medonosné (apis mellifica), který ulevuje od bolesti a pálení po bodnutí hmyzem. Gel je přírodního původu, šetrný, vhodný i pro citlivou pokožku. Neobsahuje konzervační látky. Příjemně chladí, lehce se roztírá, je bez parfemace a nezanechává pokožku mastnou. Gel je vhodný pro celou rodinu, včetně těhotných a kojících žen. Užijete ho během dovolené a bude dobrým pomocníkem i doma, během celého léta.

Dapis gel je kosmetický přípravek, který zakoupíte v lékárnách.

Orientační cena je 170 Kč.

Více se dozvíte na www.dapis-gel.cz.

 

Poznámka: Text je tiskovou zprávou výrobce.

 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 22.5.2022 11:53

COPYRIGHT © 2010 - 2022 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze