Navigace po stránce

Víte, že ...

Sedmikráska (Bellis perenis) byla ve středověku často používanou rostlinou? V mnoha částech Evropy bylo zvykem mísit šťávu ze sedmikrásek s mlékem a dávat ji štěňatům. Psíci pak nerostli a zůstávali jako mazlíčci, které si paničky dávaly na klín. V homepatii je lékem první volby při poranění hlubokých tkání a po velkých chirurgických výkonech (podáváme v ředění 9 CH 3x denně 5 granulí). Je i výtečným lékem starých dělníků zahradníků, které bolí záda v bederní oblasti a také při poškození páteře u profesionálních řidičů (podáváme v ředění 15 CH 2-3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

SOUTĚŽ UKONČENA_FINÁLE SOUTĚŽE O PŘÍRODNÍ PRODUKTY KHADI!!!

Autor: Redakce

A jdeme do finále! Vyhlašujeme poslední, čtvrté, kolo soutěže o přírodní produkty KHADI. Téma finále zní: "Krásná pleť čistě přírodní cestou". Pojďte si zasoutěžit třeba o báječnou růžovou vodu...

Ilustrační foto
Zdroj: www.khadi-cz.cz

Pokud správně zodpovíte naši soutěžní otázku, budete zařazeni do slosování o skvělé ceny. Když se na vás štěstí usměje, budete si moci vybrat jeden z přírodních produktů KHADI, konkrétně z řady pleťové a tělové péče. Budete tak moci vyzkoušet například KHADI pleťovou bylinnou masku nebo velmi populární růžovou vodu pro hebkou a hydratovanou pleť, ale i další přírodní produkty. Nabídku KHADI si můžete prohlédnout zde: www.khadi-cz.cz/cz/e-shop/c11296/pletova-a-telova-pece.html. Do soutěže se můžete zapojit právě teď a to odpovědí na soutěžní otázku...

Růžová voda, která je součástí sortimentu Khadi, je pečlivě vyráběna v Indii dle prastarých ajurvédských postupů. Je bez jakékoliv syntetické parfemace, konzervantů či alkoholu. Vzhledem k tomu, že má hydratační, antibakteriální a osvěžující účinky, je její využití široké. Poslouží jak v péči o stárnoucí pleť, tak proti akné či každodenní hydrataci a tonizaci pokožky. Je ideální kombinací jak k pleťovým a tělovým olejům, tak k pleťovým maskám Khadi. Naše soutěžní otázka pro tento týden se vztahuje právě k Růžové vodě Khadi. Napište nám, z jaké růže je připravována Růžová voda Khadi. Nápovědu naleznete na webových stránkách www.khadi-cz.cz.

Možnosti:
a) růže damašská
b) růže galská
c) růže šípková

Odpověď na soutěžní otázku zasílejte na e-mail redakce: info@svethomeopatie.cz do neděle, 23.6.2013.

 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 11.7.2020 21:47

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze