Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

SOUTĚŽ UKONČENA_FINÁLE SOUTĚŽE O PŘÍRODNÍ PRODUKTY KHADI!!!

Autor: Redakce

A jdeme do finále! Vyhlašujeme poslední, čtvrté, kolo soutěže o přírodní produkty KHADI. Téma finále zní: "Krásná pleť čistě přírodní cestou". Pojďte si zasoutěžit třeba o báječnou růžovou vodu...

Ilustrační foto
Zdroj: www.khadi-cz.cz

Pokud správně zodpovíte naši soutěžní otázku, budete zařazeni do slosování o skvělé ceny. Když se na vás štěstí usměje, budete si moci vybrat jeden z přírodních produktů KHADI, konkrétně z řady pleťové a tělové péče. Budete tak moci vyzkoušet například KHADI pleťovou bylinnou masku nebo velmi populární růžovou vodu pro hebkou a hydratovanou pleť, ale i další přírodní produkty. Nabídku KHADI si můžete prohlédnout zde: www.khadi-cz.cz/cz/e-shop/c11296/pletova-a-telova-pece.html. Do soutěže se můžete zapojit právě teď a to odpovědí na soutěžní otázku...

Růžová voda, která je součástí sortimentu Khadi, je pečlivě vyráběna v Indii dle prastarých ajurvédských postupů. Je bez jakékoliv syntetické parfemace, konzervantů či alkoholu. Vzhledem k tomu, že má hydratační, antibakteriální a osvěžující účinky, je její využití široké. Poslouží jak v péči o stárnoucí pleť, tak proti akné či každodenní hydrataci a tonizaci pokožky. Je ideální kombinací jak k pleťovým a tělovým olejům, tak k pleťovým maskám Khadi. Naše soutěžní otázka pro tento týden se vztahuje právě k Růžové vodě Khadi. Napište nám, z jaké růže je připravována Růžová voda Khadi. Nápovědu naleznete na webových stránkách www.khadi-cz.cz.

Možnosti:
a) růže damašská
b) růže galská
c) růže šípková

Odpověď na soutěžní otázku zasílejte na e-mail redakce: info@svethomeopatie.cz do neděle, 23.6.2013.

 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 28.9.2020 03:38

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze