Navigace po stránce

Víte, že ...

Sedmikráska (Bellis perenis) byla ve středověku často používanou rostlinou? V mnoha částech Evropy bylo zvykem mísit šťávu ze sedmikrásek s mlékem a dávat ji štěňatům. Psíci pak nerostli a zůstávali jako mazlíčci, které si paničky dávaly na klín. V homepatii je lékem první volby při poranění hlubokých tkání a po velkých chirurgických výkonech (podáváme v ředění 9 CH 3x denně 5 granulí). Je i výtečným lékem starých dělníků zahradníků, které bolí záda v bederní oblasti a také při poškození páteře u profesionálních řidičů (podáváme v ředění 15 CH 2-3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

SOUTĚŽ UKONČENA_SOUTĚŽ s přírodní kosmetikou KHADI

Autor: Lucie Nestrašilová

Zahajujeme sérii jaro-letních soutěží s přírodní kosmetikou Khadi. Neváhejte a zasoutěžte si s námi, Khadi má pro vás skvělé ceny!  

Ilustrační foto
Zdroj: www.khadi-cz.cz

Se zástupci firmy Khadi jsem se poprvé setkala na homeopatickém sympóziu Prague2012 pořádaném Homeopatickou lékařskou asociací. Přála jsem si, aby byli přítomni na této akci, neb jsem se sem tam dozvěděla, že jejich produkty používá řada mně blízkých lidí. Volba byla správná. Lékaři, přítomní na sympóziu, hned při první příležitosti oblehli prezentační stolek Khadi a po seznámení se se složením jejich produktů, nakoupili, co se dalo, aby se s produkty Khadi seznámili i "na vlastní kůži". A protože se Khadi produkty osvědčily, jsme rádi, že máme příležitost představit Khadi i vám a dát vám tak možnost o přírodní produkty Khadi soutěžit.

První kolo soutěže je věnováno rostlinným barvám Khadi... Jaké jejich barvy jsou?

  • 100% rostlinné barvy na vlasy Khadi jsou čistě rostlinné, bez jakýchkoliv chemických příměsí
  • jsou tedy bez skrytých chemických složek, které by nebyly deklarovány na obalu
  • jsou vhodným řešením v situaci alergie na chemické barvy na vlasy (konkrétně na látku PPD, tj. para-fenylendiamin), která je v poslední době čím dál častější
  • mají dokonce osvědčené řešení pro krytí šedých vlasů
  • obsahují pečující rostliny, které používá ajurvédská medicína, tyto rostliny pečují o zdraví a kvalitu vlasů (např. neem neboli nimba posiluje vlasovou strukturu a působí antimikrobiálně)
  • jsou s certifikací BDIH - Kontrolovaná přírodní kosmetika, a splňují tak přísná kritéria na složení skutečně přírodní kosmetiky dle evropských standardů
  • v Německu přímo vyhrály renomovaný test „Öko-Test“

Naše první soutěžní otázka zní...

Které dvě hlavní barvicí rostliny jsou obsaženy v Khadi rostlinných barvách na vlasy?

a) henna (Lawsonia inermis), shikakai (Acacia concinna)
b) indigo (Indigofera tinctoria), reetha (Sapindus mukurossi)
c) henna (Lawsonia inermis), indigo (Indigofera tinctoria)

Odpověď na soutěžní otázku zasílejte na e-mail redakce: info@svethomeopatie.cz do neděle, 2.6.2013. 

Vylosováni budou 3 výherci. V prvním kole soutěžíme o 3 rostlinné barvy na vlasy Khadi (včetně neutrální Khadi SENNA/CASSIA, což je vyživující vlasová kúra). Říkáte si, že se třeba netrefíme do vámi oblíbeného odstínu? Nebojte se. Svůj odstín si budete moci zvolit sami! 

Nápovědu, informace o firmě Khadi a jejích produktech, ale i e-shop najdete na webových stránkách www.khadi-cz.cz.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Lucie Nestrašilová

Autor: Lucie Nestrašilovášéfredaktorka, manažerka Homeopatické lékařské asociace

Lucka je zakladatelkou a šéfredaktorkou Světa homeopatie. Stála u zrodu tohoto portálu a intenzivně se podílí na jeho každodenní tvorbě. Snaží se Vám, čtenářům, naslouchat a neustále pro Vás vymýšlí nové projekty. Inspiraci pro nová témata hledá ve svém každodenním životě, který nejraději tráví se svou početnou rodinou. Její život je plný sportu. Ráda běhá, jezdí na in-linech a relaxuje na zimních stadionech, neboť hokej je její "druhý" život, který sdílí se svými dětmi. Lucie současně pracuje jako manažerka Homeopatické lékařské asociace. Mnoho let se věnuje dobrovolnictví a nadační činnosti a snaží se nejen prostřednictvím Světa homeopatie pomáhat druhým.

Motto: „Práce pro Svět homeopatie je pro mě stále velkou výzvou. Mám velkou radost, že se nám podařilo vytvořit tak skvělý redakční tým plný motivovaných, zapálených a inspirujících lidí. Ráda se setkávám s lékaři a dalšími odborníky na homeopatii a naslouchám jejich zkušenostem. Stejně tak ráda poslouchám své přátele, ale i lidi, které "náhodou" potkám. Je krásné, když máte své zájmy a zkušenosti s kým sdílet. I po 8 letech "u homeopatie" získávám stále nové poznatky a pevně věřím, že díky Světu homeopatie bude homeopatie a zdravý životní styl blízký i Vám.“

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 25.1.2020 23:30

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze