Navigace po stránce

Víte, že ...

Sedmikráska (Bellis perenis) byla ve středověku často používanou rostlinou? V mnoha částech Evropy bylo zvykem mísit šťávu ze sedmikrásek s mlékem a dávat ji štěňatům. Psíci pak nerostli a zůstávali jako mazlíčci, které si paničky dávaly na klín. V homepatii je lékem první volby při poranění hlubokých tkání a po velkých chirurgických výkonech (podáváme v ředění 9 CH 3x denně 5 granulí). Je i výtečným lékem starých dělníků zahradníků, které bolí záda v bederní oblasti a také při poškození páteře u profesionálních řidičů (podáváme v ředění 15 CH 2-3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Thuya occidentalis

Autor: Doc. PhDr. Radana Jesenická, Ph.D.

Je lékem, který je často předepisován při poruchách imunity z nejrůznějších příčin… často po dlouhodobém, opakovaném užívání antibiotik, kortikoidů nebo jiných léků. Kdy ještě můžete pomyslet na možnost užívat Thuyu?

Ilustrační foto
  • očkování – prevence komplikací po očkování, užívá se tři dny před, v den očkování a tři dny po očkování
  • bradavice – užívá se jako hlavní homeopatický lék pro léčbu bradavic, doplněn o lék vybraný na základě tvaru, barvy a lokalizace bradavic
  • vleklá chronická onemocnění, např. močových cest, dýchacích cest
  • potíže v oblasti lymfatického systému – zduření lymfatických uzlin provázející onemocnění, či zůstávající po vyléčení akutních příznaků; zpomalení lymfatického oběhu
  • obezita
  • celulitida

Homeopatický Lék Thuya occidentalis je nutno podávat dlouhodobě a často jej doplnit ještě jiným homeopatickým lékem. Proto je vždy vhodné poradit se o jeho užívání s odborníkem.

Další informace o Thuye si můžete přečíst zde: svethomeopatie.cz/cs/136-thuya-occidentalis-zerav-zapadni
 

 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Doc. PhDr. Radana Jesenická, Ph.D.

Autor: Doc. PhDr. Radana Jesenická, Ph.D.fyzioterapeutka

 Jsem tělem i duší fyzioterapeut, který od roku 2005 rozšířil paletu svých možností v terapii o homeopatii. Mám velkou radost z toho, že mohu své děti a okolí často ušetřit užívání klasické medicíny a naopak podpořit "samoléčitelské" schopnosti, které jsou schované v každém z nás. V praxi se věnuji také předpisu tělesné zátěže u pacientů s obezitou a vzdělávání fyzioterapeutů.

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 29.1.2022 03:24

COPYRIGHT © 2010 - 2022 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze