Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Thuya occidentalis

Autor: PhDr. Radana Poděbradská, Ph.D.

Je lékem, který je často předepisován při poruchách imunity z nejrůznějších příčin… často po dlouhodobém, opakovaném užívání antibiotik, kortikoidů nebo jiných léků. Kdy ještě můžete pomyslet na možnost užívat Thuyu?

Ilustrační foto
  • očkování – prevence komplikací po očkování, užívá se tři dny před, v den očkování a tři dny po očkování
  • bradavice – užívá se jako hlavní homeopatický lék pro léčbu bradavic, doplněn o lék vybraný na základě tvaru, barvy a lokalizace bradavic
  • vleklá chronická onemocnění, např. močových cest, dýchacích cest
  • potíže v oblasti lymfatického systému – zduření lymfatických uzlin provázející onemocnění, či zůstávající po vyléčení akutních příznaků; zpomalení lymfatického oběhu
  • obezita
  • celulitida

Homeopatický Lék Thuya occidentalis je nutno podávat dlouhodobě a často jej doplnit ještě jiným homeopatickým lékem. Proto je vždy vhodné poradit se o jeho užívání s odborníkem.

Další informace o Thuye si můžete přečíst zde: svethomeopatie.cz/cs/136-thuya-occidentalis-zerav-zapadni
 

 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

PhDr. Radana Poděbradská, Ph.D.

Autor: PhDr. Radana Poděbradská, Ph.D.fyzioterapeutka

 Jsem tělem i duší fyzioterapeut, který od roku 2005 rozšířil paletu svých možností v terapii o homeopatii. Mám velkou radost z toho, že mohu své děti a okolí často ušetřit užívání klasické medicíny a naopak podpořit "samoléčitelské" schopnosti, které jsou schované v každém z nás. V praxi se věnuji také předpisu tělesné zátěže u pacientů s obezitou a vzdělávání fyzioterapeutů.

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 16.9.2019 12:58

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze