Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Pozvánka na LITOVELSKÉ HOMEOPATICKÉ FÓRUM

Autor: Lucie Nestrašilová

Srdečně zveme všechny lékaře, zdravotní sestry, psychology, porodní asistentky, farmaceuty, fyzioterapeuty a další pracovníky ze zdravotnictví na Litovelské homeopatické fórum (LHF), mimořádnou a výjimečnou akci organizovanou Homeopatickou lékařskou asociací s novým, originálním konceptem. A nejen je - sobotní část programu je věnována i ŠIROKÉ VEŘEJNOSTI!

Ilustrační foto
Zdroj: Boyko Asparuhov

Hlavním záměrem LHF je umožnit setkání všem odborníkům ve zdravotnictví, kteří mají zájem o homeopatii – tedy lékařům, veterinárním lékařům, farmaceutům, klinickým psychologům, porodním asistentkám, rehabilitačním pracovníkům, zdravotním sestrám. Cílem je vzájemně se obohatit o autentické poznatky a zkušenosti klinické homeopatie v jednotlivých oborech.

Novinkou jsou workshopy podle jednotlivých specializací, v jejichž rámci předpokládáme aktivitu všech účastníků formou vlastních kasuistik a širokou diskuzi. Workshop povede odborník dané specializace s mnohaletou zkušeností s klinickou homeopatií ve vlastní praxi. Průběh workshopů bude zaznamenán a zápis z něj dostanou všichni účastníci. Tedy každý se dozví vše podstatné i z těch workshopů, kterých se osobně neúčastnil. Lékaři mohou přijet se svými zdravotními sestrami z ordinace, pro které /a nejen pro ně/ je připraven workshop o Bachových esencích. V případě zájmu zrealizujeme přednášku o Bachových esencích i lékařům a dalším účastníkům fóra.

Nedílnou součástí je doprovodný a kulturní program, během kterého bude prostor pro osobní kontakty a neformální diskuzi.

Na LHF je zvána i široká veřejnost. V sobotu nabídneme blok odborných přednášek i laikům, zájemcům o homeopatii, nebo těm, kdo se o homeopatii a jejím využití v různých zdravotnických oborech chtějí dozvědět více. 

Navštivte web určený pro LHF - LITOVELSKÉ HOMEOPATICKÉ FÓRUM. Najdete zde pozvánku, program, ale především možnost ON-LINE přihlášky na LHF. Nebo si stáhněte oficiální brožuru vydanou u příležitosti LHF: BROŽURA LHF.  

Těšíme se na Vaši účast a vzájemné homeopatické sdílení…

 

 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Lucie Nestrašilová

Autor: Lucie Nestrašilovášéfredaktorka, manažerka Homeopatické lékařské asociace

Lucka je zakladatelkou a šéfredaktorkou Světa homeopatie. Stála u zrodu tohoto portálu a intenzivně se podílí na jeho každodenní tvorbě. Snaží se Vám, čtenářům, naslouchat a neustále pro Vás vymýšlí nové projekty. Inspiraci pro nová témata hledá ve svém každodenním životě, který nejraději tráví se svou početnou rodinou. Její život je plný sportu. Ráda běhá, jezdí na in-linech a relaxuje na zimních stadionech, neboť hokej je její "druhý" život, který sdílí se svými dětmi. Lucie současně pracuje jako manažerka Homeopatické lékařské asociace. Mnoho let se věnuje dobrovolnictví a nadační činnosti a snaží se nejen prostřednictvím Světa homeopatie pomáhat druhým.

Motto: „Práce pro Svět homeopatie je pro mě stále velkou výzvou. Mám velkou radost, že se nám podařilo vytvořit tak skvělý redakční tým plný motivovaných, zapálených a inspirujících lidí. Ráda se setkávám s lékaři a dalšími odborníky na homeopatii a naslouchám jejich zkušenostem. Stejně tak ráda poslouchám své přátele, ale i lidi, které "náhodou" potkám. Je krásné, když máte své zájmy a zkušenosti s kým sdílet. I po 8 letech "u homeopatie" získávám stále nové poznatky a pevně věřím, že díky Světu homeopatie bude homeopatie a zdravý životní styl blízký i Vám.“

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 11.7.2020 22:13

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze