Navigace po stránce

Víte, že ...

Sedmikráska (Bellis perenis) byla ve středověku často používanou rostlinou? V mnoha částech Evropy bylo zvykem mísit šťávu ze sedmikrásek s mlékem a dávat ji štěňatům. Psíci pak nerostli a zůstávali jako mazlíčci, které si paničky dávaly na klín. V homepatii je lékem první volby při poranění hlubokých tkání a po velkých chirurgických výkonech (podáváme v ředění 9 CH 3x denně 5 granulí). Je i výtečným lékem starých dělníků zahradníků, které bolí záda v bederní oblasti a také při poškození páteře u profesionálních řidičů (podáváme v ředění 15 CH 2-3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Příběh čtenářky - "Moje homeopatická zkušenost u porodu"

Autor: Redakce

Když nám někdo z našich čtenářů pošle dopis, svěří se nám s osobní zkušeností s homeopatií, vždy nás to velmi potěší. Dnes se my podělíme s vámi - o příběh čtenářky Jany Z., která měla štěstí a dostala se do péče porodní asistentky Bc.Romany Gogelové... 

Ilustrační foto
Zdroj: Lída Kindlová

Ráda bych se touto cestou podělila o svoji vynikajcí zkušenost s homeopatiky při přípravě a při samotném porodu, tedy obou mých porodech. Nejen za odbornou homeopatickou radu, ale také velkou psychickou podporu vděčím paní Romaně Gogelové, která pro mě navždy zůstane "andělem" ve zlínské porodnici.

Mému prvnímu porodu před třemi roky přecházel jen "rychlokurs" pro mě a mého manžela, během kterého nám paní Gogelová jasně, přehledně, ale dostatečně důkladně povykládala, co nás čeká a jak vše prožívat. Nechyběla samozřejmě ani rada, jaká homeopatika před, při a po porodu užívat. První porod bohužel neprobíhal v příliš vstřícné atmosféře, ale díky manželovi, radám paní Gogelové a homepatickým lékům se vše zvládlo.

K druhému porodu jsem šla "vybavená" opět stejnými homeopatiky, vnitřním naladěním a přesvědčením, že tentokrát to bude krásný zážitek....a skutečně byl.

Jsem přesvědčena, že kombinace homeopatik, které mi doporučila paní Gogelová, při tom sehrála velkou roli!!!! Stejně tak homeopatika pro nastartování tvorby mléka a urovnání hormonů, které beru i dnes, fungují skvěle!

Užívání homeopatik v tak nádherném období života každé matky všem budoucím maminkám vřele doporučuji! A paní Gogelové náleží svatozář!

Jana Z.
 

Tip šéfredaktorky:

Rady a názory porodní asistentky Bc. Romany Gogelové můžete najít na našich stránkách v sekci: "Maminky a děti". Skvělý je například její "Homeopatický plán k porodu" nebo "Jak pečovat o svoje porodní poranění"...

Reklama: Sedatif PC

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 3.6.2020 21:10

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze