Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Příběh čtenářky - "Moje homeopatická zkušenost u porodu"

Autor: Redakce

Když nám někdo z našich čtenářů pošle dopis, svěří se nám s osobní zkušeností s homeopatií, vždy nás to velmi potěší. Dnes se my podělíme s vámi - o příběh čtenářky Jany Z., která měla štěstí a dostala se do péče porodní asistentky Bc.Romany Gogelové... 

Ilustrační foto
Zdroj: Lída Kindlová

Ráda bych se touto cestou podělila o svoji vynikajcí zkušenost s homeopatiky při přípravě a při samotném porodu, tedy obou mých porodech. Nejen za odbornou homeopatickou radu, ale také velkou psychickou podporu vděčím paní Romaně Gogelové, která pro mě navždy zůstane "andělem" ve zlínské porodnici.

Mému prvnímu porodu před třemi roky přecházel jen "rychlokurs" pro mě a mého manžela, během kterého nám paní Gogelová jasně, přehledně, ale dostatečně důkladně povykládala, co nás čeká a jak vše prožívat. Nechyběla samozřejmě ani rada, jaká homeopatika před, při a po porodu užívat. První porod bohužel neprobíhal v příliš vstřícné atmosféře, ale díky manželovi, radám paní Gogelové a homepatickým lékům se vše zvládlo.

K druhému porodu jsem šla "vybavená" opět stejnými homeopatiky, vnitřním naladěním a přesvědčením, že tentokrát to bude krásný zážitek....a skutečně byl.

Jsem přesvědčena, že kombinace homeopatik, které mi doporučila paní Gogelová, při tom sehrála velkou roli!!!! Stejně tak homeopatika pro nastartování tvorby mléka a urovnání hormonů, které beru i dnes, fungují skvěle!

Užívání homeopatik v tak nádherném období života každé matky všem budoucím maminkám vřele doporučuji! A paní Gogelové náleží svatozář!

Jana Z.
 

Tip šéfredaktorky:

Rady a názory porodní asistentky Bc. Romany Gogelové můžete najít na našich stránkách v sekci: "Maminky a děti". Skvělý je například její "Homeopatický plán k porodu" nebo "Jak pečovat o svoje porodní poranění"...

Reklama: Boiron podporuje kojeni

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 7.2.2023 15:56

COPYRIGHT © 2010 - 2023 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze