Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Viburcol pro klidné dítě

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

10. dubna - Světový den HOMEOPATIE!

Autor: Lucie Nestrašilová

10. duben je Světovým dnem homeopatie. Čtvrté narozeniny slaví i Svět homeopatie. Pojďte s námi slavit - pojďte si zasoutěžit o lákavé ceny!

 

Ilustrační foto
Zdroj: Tooshy

U příležitosti Světového dne homeopatie nelze jinak než vzpomenout na "otce homeopatie" Samuela Hahnemanna. V jakém roce se Hahnemann narodil?

a) 1755
b) 1783
c) 1820

Nápovědu na soutěžní otázku hledejte v rubrice "Homeopatie/Historie homeopatie". Správnou odpověď zasílejte na e-mail redakce: info@svethomeopatie.cz. Soutěž bude ukončena ve středu 15.4.2015.

Sledujte Svět homeopatie.cz. S přibývajícím sluníčkem pro vás máme připravenou sérii jarních soutěží!

A na jakou výhru se mohou výherci těšit?

Tři vylosovaní soutěžící získají knihu "Homeopatie a sport", jejíž autorkou je MUDr. Ilona Ludvíková, členka Rady Homeopatické lékářské asociace, lektorka Mezinárodní školy klinické homeopatie CEDH a především skvělá zubní lékařka a vyhledávaná homeopatka. Její články najdete i ve Světě homeopatie. Její poslední kniha je o možnostech využití této šetrné léčebné metody u širokého spektra fyzických i psychických potíží postihujících sportovce. Soutěž o tento titul stojí za to!

 

 

 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Lucie Nestrašilová

Autor: Lucie Nestrašilovášéfredaktorka, manažerka Homeopatické lékařské asociace

Lucka je zakladatelkou a šéfredaktorkou Světa homeopatie. Stála u zrodu tohoto portálu a intenzivně se podílí na jeho každodenní tvorbě. Snaží se Vám, čtenářům, naslouchat a neustále pro Vás vymýšlí nové projekty. Inspiraci pro nová témata hledá ve svém každodenním životě, který nejraději tráví se svou početnou rodinou. Její život je plný sportu. Ráda běhá, jezdí na in-linech a relaxuje na zimních stadionech, neboť hokej je její "druhý" život, který sdílí se svými dětmi. Lucie současně pracuje jako manažerka Homeopatické lékařské asociace. Mnoho let se věnuje dobrovolnictví a nadační činnosti a snaží se nejen prostřednictvím Světa homeopatie pomáhat druhým.

Motto: „Práce pro Svět homeopatie je pro mě stále velkou výzvou. Mám velkou radost, že se nám podařilo vytvořit tak skvělý redakční tým plný motivovaných, zapálených a inspirujících lidí. Ráda se setkávám s lékaři a dalšími odborníky na homeopatii a naslouchám jejich zkušenostem. Stejně tak ráda poslouchám své přátele, ale i lidi, které "náhodou" potkám. Je krásné, když máte své zájmy a zkušenosti s kým sdílet. I po 8 letech "u homeopatie" získávám stále nové poznatky a pevně věřím, že díky Světu homeopatie bude homeopatie a zdravý životní styl blízký i Vám.“

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 20.2.2019 08:30

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze