Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Agrohomeopatie - léčba rostlin

"V případě, kdy řešíme onemocnění rostliny, musíme věnovat zvláštní pozornost jejímu vnějšímu vzhledu, stejně jako to děláme u lidí. Rozdíl je však v tom, že rostlině nemůžeme pokládat žádné otázky, nevnímáme žádné psychické příznaky. Musíme vzít rostlinu takovou jaká je. Některé druhy rostlin, resp. jejich vnější příznaky, se podobají příznakům onemocnění u lidí. Jako například podobnost sněti u spály. Při léčbě rostliny musíme vzít rovněž v úvahu stav půdy, počasí, klimatu a to vše v širším kontextu. Nesmíme zapomenout ani na rostlinné druhy (rodiny), které souvisejí s jejich konstitucí!"~ Vaikunthanath Kaviraj

Ilustrační foto
Zdroj: http://www.facebook.com/pages/Vaikunthanath-Kaviraj/493351267390787
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 26.2.2020 20:24

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze