Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Nenechte si ujít setkání s ikonou psychosomatické medicíny Ruedigerem Dahlkem

Autor: Redakce

Ve dnech 6.-7. dubna 2013 se bude v hotelu Orea Pyramida na Praze 6 konat setkání s lékařem-psychoterapeutem a autorem mnoha světových bestsellerů z oblasti holistické medicíny Dr. Ruedigerem Dahlkem.

Ilustrační foto
Zdroj: www.avanis-dahlke.eu

 V sobotu, 6.4.2013 proběhne od 20 do 22 hodin přednáška na téma "Nemoc jako řeč duše, nemoc jako cesta". V neděli, 7.4.2013 se můžete těšit na celodenní seminář (9:00-18:00) na téma jedné z jeho nejnovějších knih "Princip stínu. Smíření s naší temnou stránkou". Překlad do českého jazyka je zajištěn.

Využijte této jedinečné příležitosti a přijďte si užít tohoto výjimečného, charizmatického člověka, kterým Dr. Dahlke bezesporu je.

Vstupenky na akci lze zakoupit na www.vstupenkov.cz.

Více se o organizátorce akce můžete dozvědět zde avanis-dahlke.eu/.

 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 26.1.2020 01:33

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze