Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Nenechte si ujít setkání s ikonou psychosomatické medicíny Ruedigerem Dahlkem

Autor: Redakce

Ve dnech 6.-7. dubna 2013 se bude v hotelu Orea Pyramida na Praze 6 konat setkání s lékařem-psychoterapeutem a autorem mnoha světových bestsellerů z oblasti holistické medicíny Dr. Ruedigerem Dahlkem.

Ilustrační foto
Zdroj: www.avanis-dahlke.eu

 V sobotu, 6.4.2013 proběhne od 20 do 22 hodin přednáška na téma "Nemoc jako řeč duše, nemoc jako cesta". V neděli, 7.4.2013 se můžete těšit na celodenní seminář (9:00-18:00) na téma jedné z jeho nejnovějších knih "Princip stínu. Smíření s naší temnou stránkou". Překlad do českého jazyka je zajištěn.

Využijte této jedinečné příležitosti a přijďte si užít tohoto výjimečného, charizmatického člověka, kterým Dr. Dahlke bezesporu je.

Vstupenky na akci lze zakoupit na www.vstupenkov.cz.

Více se o organizátorce akce můžete dozvědět zde avanis-dahlke.eu/.

 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 8.8.2020 11:31

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze