Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Beatles a Sex ve městě?!

Autor: Lucie Nestrašilová

I dnes pokračujeme v seriálu "Slavní lidé a homeopatie". Jaké známé osobnosti mají osobní zkušenost s homeopatií a jsou jejími fanoušky? Tentokrát s písničkářem a legendou Paulem McCartneym a herečkou Kim Catrall (Sex ve městě)...

Ilustrační foto
Zdroj: www.wikipedia.org

Písničkář Paul McCartney

Bývalý člen skupiny Beatles, zpěvák-skladatel Paul McCartney je velkým fanouškem homeopatie. "Bez homeopatie nemůžu fungovat. Ve skutečnosti nikdy nikam bez homeopatických léků nejezdím. Používám je opravdu velmi často", řekl.

Do homeopatie byl zasvěcen svou manželkou Lindou, a to díky skvělým výsledkům homeopatie v době, kdy se nemohla zbavit chronické angíny. Když jí byla diagnostikována poprvé, lékař jí předepsal antibiotika, která jí však přinesla pouze dočasnou úlevu - příznaky nemoci se jí brzy vrátily. Když svůj stav zkonzultovala s homeopatickým lékařem, nejenže příznaky angíny rychle vymizely, ale již se nikdy nevrátily.

www.health24.com/tools/Slideshows/1891-4704-4985,74574.asp

Herečka Kim Cattrall

Kim Cattrall, která je známá především díky roli Samanthy v televizním seriálu Sex ve městě, se s homeopatií seznámila v osmdesátých letech, kdy žila v Německu ve Frankfurtu nad Mohanem.

Jejím oblíbeným homeopatickým lékem je Arnika a lék na chřipku a nachlazení OSCILLOCOCCINUM. "Miluji Arniku! Používám ji velmi často, protože mi skvěle pomáhá na modřiny," řekla v Los Angeles reportérovi Daily News. "Ráda používám i Oscillo! Díky tomu, že jsem žila v Německu, vím jak homeopatické léky užívat."

Je zajímavé, že i její seriálová Samantha je zastánkyní homeopatie. Ve filmu Sex ve městě 2 byla natočena, jak drží brašnu plnou homeopatických pilulek a krémů, aby zabránila návalům horka a snížení libida.

http://www.health24.com/tools/Slideshows/1891-4704-4985,74581.asp

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Lucie Nestrašilová

Autor: Lucie Nestrašilovášéfredaktorka, manažerka Homeopatické lékařské asociace

Lucka je zakladatelkou a šéfredaktorkou Světa homeopatie. Stála u zrodu tohoto portálu a intenzivně se podílí na jeho každodenní tvorbě. Snaží se Vám, čtenářům, naslouchat a neustále pro Vás vymýšlí nové projekty. Inspiraci pro nová témata hledá ve svém každodenním životě, který nejraději tráví se svou početnou rodinou. Její život je plný sportu. Ráda běhá, jezdí na in-linech a relaxuje na zimních stadionech, neboť hokej je její "druhý" život, který sdílí se svými dětmi. Lucie současně pracuje jako manažerka Homeopatické lékařské asociace. Mnoho let se věnuje dobrovolnictví a nadační činnosti a snaží se nejen prostřednictvím Světa homeopatie pomáhat druhým.

Motto: „Práce pro Svět homeopatie je pro mě stále velkou výzvou. Mám velkou radost, že se nám podařilo vytvořit tak skvělý redakční tým plný motivovaných, zapálených a inspirujících lidí. Ráda se setkávám s lékaři a dalšími odborníky na homeopatii a naslouchám jejich zkušenostem. Stejně tak ráda poslouchám své přátele, ale i lidi, které "náhodou" potkám. Je krásné, když máte své zájmy a zkušenosti s kým sdílet. I po 8 letech "u homeopatie" získávám stále nové poznatky a pevně věřím, že díky Světu homeopatie bude homeopatie a zdravý životní styl blízký i Vám.“

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 20.10.2020 07:31

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze