Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Moje zkušenost s homeopatií...

Autor: Redakce

Do naší redakce chodí stále více dopisů, v nichž se nám čtenáři svěřují se svými zkušenostmi s homeopatií. Děkujeme všem aktivním čtenářům za společné sdílení... Dopis od paní Pavlíny může inspirovat i vás:-)

Ilustrační foto
Zdroj: www.hla-homeopatie.cz

Dovolte mi, abych se podělila o své zkušenosti s homeopatií. Jsem pacientkou lékaře - homeopata již skoro šest let. Je pravdou, že mé setkání s homeopatií je však mnohem starší, datuje se k roku 1994. Měla jsem to štěstí, že dětskou lékařkou mých dětí byla paní doktorka, která se homeopatií začala zabývat, získala diplom a dětské nemoci, jako horečka, kašel jsme řešili cestou homeopatických přípravků, tenkrát pouze homeopatických přípravků francouzské společnosti.

Svěřila jsem se také do její péče, protože od dětství mě sužovaly ekzémy. Udělaly jsme tenkrát "test osobnosti" a pokusily se tak najít lék na mé problémy. Tehdy byla u nás homeopatie v plenkách a nebylo snadné najít lék přímo "na osobnost". V následujících letech jsem zkoušela i jiná odvětví alternativní medicíny, protože musím přiznat, že to byla právě tato medicína, která mi pomohla se složitějšími zdravotními problémy.

Před šesti lety jsem prožívala náročnou životní etapu, která s sebou přinesla samozřejmě vážnější zdravotní problémy. Přes svoji známou jsem se dostala k výbornému lékaři - homeopatovi, díky kterému jsem se prostřednictvím správně nastavené léčby (vředy na tenkém střevě) vyléčila bez následků. Pravidelně lékaře a jeho milou sestru navštěvuji co dva až tři měsíce a výsledkem léčby je vymizení dlouholetých ekzémů, lepší psychická kondice a další a další pozitiva.

Homeopatickou léčbu využívá dnes také moje dcera a homeopatika nám pomohla vyléčit i problémy našeho domáciho mazlíčka. Sestřička našeho lékaře je současně nutriční poradkyní a tak máme i "trochu" jasno v tom, jaké potraviny jsou pro naši osobnost vhodné a jaké ne.

Klasickou medicínu nezavrhuji, spousta klasických lékařů umí také zázraky a některé nemoci jistě nelze léčit jen prostřednictvím homeopatie. Skutečně skvělé by bylo v budoucnosti propojit klasickou medicínu s medicínou alternativní. Lidem by bylo určitě lépe, a o to snad medicíně jako takové jde.

Vaše Pavlína Mučková

 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 13.6.2021 23:15

COPYRIGHT © 2010 - 2021 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze