Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Homeopatický seminář pro porodní asistentky

30.1.2013 se v nemocnici U milosrdných bratří v Brně konal seminář "Využití homeopatické metody v práci porodní asistentky“. Zúčastnilo se jej více než 20 porodních asistentek z oddělení porodního sálu, šestidenělí i gynekolologie. Přijetí bylo vlídné a porodní asistentky projevily zájem a nadšení. Mnohé měly dokonce vlastní zkušenost s užíváním homeopatických léků v soukromí a rády by je využívaly i ve své profesní praxi.

 

Ilustrační foto
Zdroj: www.mks-letovice.cz

 

Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 7.6.2020 05:47

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze