Navigace po stránce

Víte, že ...

Pampeliška (Taraxacum) obsahuje vitamin A. List pampelišky obsahuje více betakarotenu než mrkev, rovněž květ je bohatý na karotenoidy. Obsahuje i vitamin B, C a D, který vedle pampelišky obsahuje z rostlin už jen kopřiva, petržel, oves, avokádo a houby. Při dnešních pokusech prováděných v Japonsku a USA na myších bylo pozorováno, že pampeliška působí proti rakovině a má vliv na imunitu. Taraxacum je rovněž výborný homeopatický lék na žaludeční a žlučníkové záchvaty a na bolesti hlavy žaludečního původu. Doporučuje se na jaře k detoxikaci jater a žlučníku v ředění 5 CH 2x denně 5 granulí.

Reklama: Viburcol pro klidné dítě

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Homeopatický seminář pro porodní asistentky

30.1.2013 se v nemocnici U milosrdných bratří v Brně konal seminář "Využití homeopatické metody v práci porodní asistentky“. Zúčastnilo se jej více než 20 porodních asistentek z oddělení porodního sálu, šestidenělí i gynekolologie. Přijetí bylo vlídné a porodní asistentky projevily zájem a nadšení. Mnohé měly dokonce vlastní zkušenost s užíváním homeopatických léků v soukromí a rády by je využívaly i ve své profesní praxi.

 

Ilustrační foto
Zdroj: www.mks-letovice.cz

 

Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 23.4.2019 18:44

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze