Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Zvýšená tvorba mléka... aneb zkušenost naší čtenářky

Autor: Redakce

Dnes se s vámi podělíme o dopis, resp. poděkování, které dorazilo k nám do redakce od jedné naší čtenářky, Pokud se zrovna potýkáte s nadměrnou tvorbou mléka, pak její poděkování potěší i vás...

Ilustrační foto

"Dobrý den, zdravím všechny maminky!

Ráda bych zde chtěla pochválit paní Gogelovou za to, jaká je skvělá porodní asistentka! Sice jsem nechodila k ní do kurzu, ale protože jsme kolegyně, tak jsem její rady poslouchala celé své těhotenství. Byl to pro mě takový individuální kurz:-) Ráda bych se podělila s ostatními se svou výbornou zkušeností s homeopatií.

Jako určitě mnohé z vás i já jsem měla brzy po porodu velký problém s nadměrnou tvorbou mléka. Abych to řekla jednoduše - z velikosti 1 jsem měla prsa asi velikosti 6 a byla to opravdu katastrofa! V porodnici mi zapůjčili elektrickou odsávačku na obě prsa, kterou jsem díky bohu měla možnost mít i doma a odstříkávala jsem a odstříkávala a odstříkávala až mi přišlo, že nedělám nic jiného. Aby se můj malý prcek mohl vůbec k prsu přisát, musela jsem někdy odstříkat i 200 ml z jednoho prsa - před každým kojením. Za asi dva a půl dne jsem odstříkala přes 3 litry mléka, které jsem pak věnovala porodnici, a to nepočítám co vypil můj malý a co jsem si sama pro něj uchovala v mrazáku. Kromě zábalů, tvarohu a jiných věcí, co mi na snížení tvorby mléka a horkost prsou pomáhaly a já konečně přestala mít horečky, mě zachránila paní Gogelová se "svou" homeopatií - přesněji řečeno, skvělou kombinací na tento poblém - BELLADONA + BRYONYA + APIS MELLIFICA. Za 1,5 dne se mi tvorba mléka natolik upravila, že už jsem odstříkávala jen sem tam a mohla jsem se konečně věnovat i něčemu jinému, což byla opravdu příjemná změna.

Všem, kteří budou nebo mají stejný problém, HOMEOPATII vřele doporučuji a jsem strašně vděčná, že existuje! A paní Gogelové moc děkuji za všechny rady!!!"

Poznámka redakce: Porodní asistentku Romanu Gogelovou můžete o radu požádat i vy, a to prostřednictvím naší "Poradny porodní asistentky", kterou najdete na homepage v sekci našich odborných poraden. 

Reklama: Oscillococcinum - Novinka - Výhodné rodinné balení!

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 19.6.2019 07:57

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze