Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Zvýšená tvorba mléka... aneb zkušenost naší čtenářky

Autor: Redakce

Dnes se s vámi podělíme o dopis, resp. poděkování, které dorazilo k nám do redakce od jedné naší čtenářky, Pokud se zrovna potýkáte s nadměrnou tvorbou mléka, pak její poděkování potěší i vás...

Ilustrační foto

"Dobrý den, zdravím všechny maminky!

Ráda bych zde chtěla pochválit paní Gogelovou za to, jaká je skvělá porodní asistentka! Sice jsem nechodila k ní do kurzu, ale protože jsme kolegyně, tak jsem její rady poslouchala celé své těhotenství. Byl to pro mě takový individuální kurz:-) Ráda bych se podělila s ostatními se svou výbornou zkušeností s homeopatií.

Jako určitě mnohé z vás i já jsem měla brzy po porodu velký problém s nadměrnou tvorbou mléka. Abych to řekla jednoduše - z velikosti 1 jsem měla prsa asi velikosti 6 a byla to opravdu katastrofa! V porodnici mi zapůjčili elektrickou odsávačku na obě prsa, kterou jsem díky bohu měla možnost mít i doma a odstříkávala jsem a odstříkávala a odstříkávala až mi přišlo, že nedělám nic jiného. Aby se můj malý prcek mohl vůbec k prsu přisát, musela jsem někdy odstříkat i 200 ml z jednoho prsa - před každým kojením. Za asi dva a půl dne jsem odstříkala přes 3 litry mléka, které jsem pak věnovala porodnici, a to nepočítám co vypil můj malý a co jsem si sama pro něj uchovala v mrazáku. Kromě zábalů, tvarohu a jiných věcí, co mi na snížení tvorby mléka a horkost prsou pomáhaly a já konečně přestala mít horečky, mě zachránila paní Gogelová se "svou" homeopatií - přesněji řečeno, skvělou kombinací na tento poblém - BELLADONA + BRYONYA + APIS MELLIFICA. Za 1,5 dne se mi tvorba mléka natolik upravila, že už jsem odstříkávala jen sem tam a mohla jsem se konečně věnovat i něčemu jinému, což byla opravdu příjemná změna.

Všem, kteří budou nebo mají stejný problém, HOMEOPATII vřele doporučuji a jsem strašně vděčná, že existuje! A paní Gogelové moc děkuji za všechny rady!!!"

Poznámka redakce: Porodní asistentku Romanu Gogelovou můžete o radu požádat i vy, a to prostřednictvím naší "Poradny porodní asistentky", kterou najdete na homepage v sekci našich odborných poraden. 

Reklama: Sedatif PC

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 24.4.2019 16:53

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze