Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Homeopatické semináře pro zdravotníky!

Autor: Redakce

Jste zdravotní sestra, porodní asistentka, fyzioterapeut nebo lékárník? Láká vás studium homeopatie? Čtěte dál... Homeopatická lékařská asociace zahajuje sérii seminářů na téma "Homeopatická terapie v každodenní praxi zdravotníka."

Ilustrační foto
Zdroj: www.cedh.cz

Vzdělávací program Homeopatické lékařské asociace (HLA) je určen nelékařským zdravotnickým profesím. HLA pro pracovníky ze zdravotnictví připravila 4 vzdělávací semináře, po jejichž úspěšném absolvování získají posluchači certifikát HLA a kredity v rámci kreditního systému. Semináře probíhají v Praze, v Brně a v Ostravě.

Na prvním semináři se seznámíte se zásadami homeopatická terapie. Dozvíte se více o tom, jak se vyrábí, ředí a dávkují homeopatické léky, budete seznámeni s obsahem Materie medicy a nebudou chybět ani informace o léčbě traumatismů. Další semináře jsou zaměřeny na kompetence terapeuta-nelékaře, možnosti léčby akutního onemocnění. Nebudou chybět ani informace o léčbě chřipkových onemocnění, nachlazení, atp. V průběhu studia se obohatíte o znalosti možností homeopatie v těhotenství a při porodu, akutních psychických potíží, možnostech homeopatie v rehabilitaci, ale i ve stáří, ad.

Kompletní program všech seminářů vč. termínů konání najdete na vzdělávacím webu HLA www.cedh.cz v sekci "Nelékařské profese".

Zařaďte homeopatii do své praxe. Vy i pacienti budete spokojeni.

Těšíme se na vás!

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 20.10.2019 03:13

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze