Navigace po stránce

Víte, že ...

Sedmikráska (Bellis perenis) byla ve středověku často používanou rostlinou? V mnoha částech Evropy bylo zvykem mísit šťávu ze sedmikrásek s mlékem a dávat ji štěňatům. Psíci pak nerostli a zůstávali jako mazlíčci, které si paničky dávaly na klín. V homepatii je lékem první volby při poranění hlubokých tkání a po velkých chirurgických výkonech (podáváme v ředění 9 CH 3x denně 5 granulí). Je i výtečným lékem starých dělníků zahradníků, které bolí záda v bederní oblasti a také při poškození páteře u profesionálních řidičů (podáváme v ředění 15 CH 2-3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Homeopatické semináře pro zdravotníky!

Autor: Redakce

Jste zdravotní sestra, porodní asistentka, fyzioterapeut nebo lékárník? Láká vás studium homeopatie? Čtěte dál... Homeopatická lékařská asociace zahajuje sérii seminářů na téma "Homeopatická terapie v každodenní praxi zdravotníka."

Ilustrační foto
Zdroj: www.cedh.cz

Vzdělávací program Homeopatické lékařské asociace (HLA) je určen nelékařským zdravotnickým profesím. HLA pro pracovníky ze zdravotnictví připravila 4 vzdělávací semináře, po jejichž úspěšném absolvování získají posluchači certifikát HLA a kredity v rámci kreditního systému. Semináře probíhají v Praze, v Brně a v Ostravě.

Na prvním semináři se seznámíte se zásadami homeopatická terapie. Dozvíte se více o tom, jak se vyrábí, ředí a dávkují homeopatické léky, budete seznámeni s obsahem Materie medicy a nebudou chybět ani informace o léčbě traumatismů. Další semináře jsou zaměřeny na kompetence terapeuta-nelékaře, možnosti léčby akutního onemocnění. Nebudou chybět ani informace o léčbě chřipkových onemocnění, nachlazení, atp. V průběhu studia se obohatíte o znalosti možností homeopatie v těhotenství a při porodu, akutních psychických potíží, možnostech homeopatie v rehabilitaci, ale i ve stáří, ad.

Kompletní program všech seminářů vč. termínů konání najdete na vzdělávacím webu HLA www.cedh.cz v sekci "Nelékařské profese".

Zařaďte homeopatii do své praxe. Vy i pacienti budete spokojeni.

Těšíme se na vás!

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 4.6.2020 10:37

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze