Navigace po stránce

Víte, že ...

Pampeliška (Taraxacum) obsahuje vitamin A. List pampelišky obsahuje více betakarotenu než mrkev, rovněž květ je bohatý na karotenoidy. Obsahuje i vitamin B, C a D, který vedle pampelišky obsahuje z rostlin už jen kopřiva, petržel, oves, avokádo a houby. Při dnešních pokusech prováděných v Japonsku a USA na myších bylo pozorováno, že pampeliška působí proti rakovině a má vliv na imunitu. Taraxacum je rovněž výborný homeopatický lék na žaludeční a žlučníkové záchvaty a na bolesti hlavy žaludečního původu. Doporučuje se na jaře k detoxikaci jater a žlučníku v ředění 5 CH 2x denně 5 granulí.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Homeopatické semináře pro zdravotníky!

Autor: Redakce

Jste zdravotní sestra, porodní asistentka, fyzioterapeut nebo lékárník? Láká vás studium homeopatie? Čtěte dál... Homeopatická lékařská asociace zahajuje sérii seminářů na téma "Homeopatická terapie v každodenní praxi zdravotníka."

Ilustrační foto
Zdroj: www.cedh.cz

Vzdělávací program Homeopatické lékařské asociace (HLA) je určen nelékařským zdravotnickým profesím. HLA pro pracovníky ze zdravotnictví připravila 4 vzdělávací semináře, po jejichž úspěšném absolvování získají posluchači certifikát HLA a kredity v rámci kreditního systému. Semináře probíhají v Praze, v Brně a v Ostravě.

Na prvním semináři se seznámíte se zásadami homeopatická terapie. Dozvíte se více o tom, jak se vyrábí, ředí a dávkují homeopatické léky, budete seznámeni s obsahem Materie medicy a nebudou chybět ani informace o léčbě traumatismů. Další semináře jsou zaměřeny na kompetence terapeuta-nelékaře, možnosti léčby akutního onemocnění. Nebudou chybět ani informace o léčbě chřipkových onemocnění, nachlazení, atp. V průběhu studia se obohatíte o znalosti možností homeopatie v těhotenství a při porodu, akutních psychických potíží, možnostech homeopatie v rehabilitaci, ale i ve stáří, ad.

Kompletní program všech seminářů vč. termínů konání najdete na vzdělávacím webu HLA www.cedh.cz v sekci "Nelékařské profese".

Zařaďte homeopatii do své praxe. Vy i pacienti budete spokojeni.

Těšíme se na vás!

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 13.12.2019 17:16

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze