Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Tip na výlet - Malá muzejní farma

Nevíte kam s dětmi? Tip na výstavu! Navštivte od května do konce prosince Malou muzejní farmu!

Pokud žijete na vesnici nebo na malém městě, máte před dětmi z velkých měst naopak náskok, neb vám chov domácích zvířátek bude pravděpodobně bližší a určitě víte, že „doma“ se dají chovat i králíčci, slepičky, kohouti, ovečky, kozy…

Aby vaše děti nebyly o nic ochuzeny, vyražte s nimi na Malou muzejní farmu. V termínu od 6.5.2011 do 23.12.2011 je na dvoře Národního zemědělského muzea umístěna malá farma.

První část famy je živočišná a nabízí ukázky chovu domácích zvířat - živé králíky v kotcích, slepičky v kurníku s krytým výběhem, nezapomněli ani na ovečky, které jsou umístěny ve speciální ohradě s volným výběhem a pastvinou. Druhá, rostlinná část, je umístěna na malém sousedním políčku. Zde jsou k vidění různé zemědělské plodiny a rostliny. V nejaktivnějším období roku se zde nacházejí i všechny základní obiloviny.

Kde farmu najdete?

Malá muzejní farma je umístěna na dvoře muzea (Kostelní 44, 170 00 Praha 7). Vstup je možný hlavním vchodem budovy NZM Praha z Kostelní ul. přes vestibul nebo zadním vchodem z Letohradské ulice.

Otevírací doba
09:00 - 17:00 hodin

Doporučeno pro děti všech věkových kategorií.

Více na http://www.nzm.cz/praha/


 

Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 8.2.2023 13:59

COPYRIGHT © 2010 - 2023 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze